عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن

یکی از قابلیت‌های کاربردی سامانه پیامک فراز اس ‌ام ‌اس، سیستم پیشرفته منشی عضویت است. قابلیت عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن به شما کمک می‌کند تا به‌صورت اتوماتیک بتوانید شماره موبایل مشتریانتان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کنید. با این کار می‌توانید در آینده برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا اس‌ام‌اس‌های اطلاع‌رسانی به مشتریان خود از شماره‌های موجود در دفترچه تلفن پنل استفاده کنید.
عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن پنل پیامکی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

بسیاری از کسب‌و‌کار و بنگاه‌های اقتصادی تمایل دارند تا شماره تماس مشتریانشان به‌صورت خودکار در دفترچه تلفن پنل ثبت شود. شماره‌های موجود در سامانه پیامکی و دسته‌بندی مشتریان به گروه‌های مختلف، در هنگام طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات پیامکی بسیار کاربردی خواهند بود. به‌ همین دلیل، فراز اس ام اس قابلیت جذاب عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

کاربرد منشی عضویت خودکار در دفترچه تلفن پنل پیامکی

احتمالا شما هم تبلیغ‌های تلویزیون را دیده‌اید که از شما می‌خواهد عدد پایه تحصیلی را به شماره سامانه پیامکی آن‌ها ارسال کنید؛ با این کار شماره موبایل شما در دفترچه تلفن پنل پیامک آن شرکت که بر‌اساس پایه تحصیلی تفکیک می‌شود، ذخیره خواهد شد. بدین‌ترتیب، مدیر آن شرکت می‌تواند از این بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اس‌ام‌اس مارکتینگ استفاده کند. سامانه پیامکی فراز اس ام اس نیز این قابلیت جذاب و کاربردی را برای کسب‌و‌کارهای کشور فراهم کرده است. ماژول منشی عضویت در برگزاری همایش‌ها نیز بسیار کاربردی خواهد بود و به جمع‌آوری شماره تماس حضار کمک فراوانی خواهد کرد.

نحوه فعال‌سازی منشی عضویت در پنل پیامک فراز اس ام اس

برای استفاده از ماژول منشی عضویت باید حتما یک خط اختصاصی داشته باشید. همچنین باید در بخش دفترچه تلفن سامانه نیز، یک دفترچه تلفن وجود داشته باشد تا زمانی که ارسال‌کننده پیامک عدد کلمه کلیدی شما را ارسال می‌کند، شماره موبایل مخاطب در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره شود. لازم به ذکر است که ماژول منشی عضویت سامانه پیامک فراز اس ام اس بسیار پیشرفته بوده و در کنار شماره فرستند، شما می‌توانید نام مخاطب، تاریخ تولد و سایر اطلاعات را نیز به‌صورت اتوماتیک در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید.

نحوه فعال‌سازی ماژول عضویت خودکار مشتریان در پنل

شما عزیزان می‌توانید برای فعال‌سازی این ماژول و استفاده از آن از کارشناسان فراز اس ام اس نیز کمک بگیرید. شماره تماس 02174853 پل ارتباطی شما عزیزان با مشاوران فراز اس ام اس است.

سوالات متداول

01ماژول عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن چه کاربردی دارد؟

با استفاده از این ماژول، می‌توانید شماره مشتریانی را که در نظرسنجی یا کمپین شما مشارکت کرده‌اند را به‌صورت خودکار در سامانه پیامکی ذخیره کنید. این شماره‌ها برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی در آینده کاربرد خواهند داشت.

02تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان دفترچه تلفن چقدر است؟

هزینه ارسال ارسال پیامک تبلیغاتی (SMS Marketing) در میان سایر انواع روش‌های تبلیغات بسیار به‌صرفه و مناسب است. برای آگاهی از قیمت‌ها می‌توانید وارد صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی شوید یا با شماره 02174853 تماس بگیرید.

03ماژول عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن برای چه کسب‌و‌کاری مناسب است؟

کلیه اصناف و مغازه‌داران، شرکت‌ها و سازمان‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی و حتی کسب‌و‌کارهای فضای مجازی می‌توانند از این ماژول برای جمع‌آوری شماره تماس و اطلاعات مشتریان خود استفاده کنند.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.