ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی در طی سال‌های اخیر ممنوع شده و فرد متخلف جریمه خواهد شد. از آنجا که بیش از نیمی از مخاطبین دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست از طریق ارسال پیامک انبوه با سیمکارت خواهد بود. روش ارسال پیامک با سیمکارت با عناوین مختلفی در بین مردم رواج دارد که هدف همه آن‌ها، ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست است.
خدمات ارسال پیامک انبوه سیم کارتی در فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

حتما برای شما هم پیش آمده است که پیامک تبلیغاتی با خطوط سیمکارت دریافت کنید. احتمالا این پیامک‌ها با شماره سیمکارت همراه اول، ایرانسل یا سامانتل برای شما ارسال می‌شود. به‌دلیل حجم بالای پیامک‌های انبوه تبلیغاتی اکثر افراد این پیام‌ها را مسدود کرده‌اند، در نتیجه پیامک‌های تبلیغاتی یا خدماتی شما با خطوط اپراتوری به دست مشتری یا مخاطب نخواهد رسید.

برای اینکه بتوانید به صورت انبوه از طریق سیمکارت پیامک ارسال کنید، باید یک پنل پیامکی با قابلیت ارسال پیامک از طریق سیمکارت تهیه کنید تا امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات وجود داشته باشد. علاوه‌بر این، ارسال پیامک با مودم GSM نیز امکان‌پذیر است که سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کاربرد استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه

از آن‌جایی که ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی امکان‌پذیر نیست، پنل‌ پیامکی این امکان را برای صاحبان کسب‌و‌کار به‌وجود می‌آورند. پیام‌های تبلیغاتی برای باشگاه مشتریان، اطلاع‌رسانی تخفیف و معرفی برند بسیار کاربرد دارد. علاوه‌بر این، این استفاده از پنل‌های پیامکی برای پیام‌های خدماتی نیز کاربرد دارد. اگر شما از یک شماره تبلیغاتی قصد ارسال رمز یک‌بار مصرف را داشته باشید، هیچ‌گاه به دست مشتری نخواهد رسید؛ زیرا اکثر افراد این شماره‌ها را مسدود کرده‌اند. در‌نتیجه این اتفاق، نارضایتی و از دست دادن مشتری خواهد بود.

 ارسال پیامک به همه پیش‌شماره اپراتور‌ها

مهم‌ترین کاربرد پنل پیامکی، امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به همه پیش‌شماره اپراتور‌های مختلف مانند همراه اول، ایرانسل و رایتل خواهد بود. پیام‌های ارسالی از پنل پیامکی برای برای همه افراد ارسال خواهد شد؛ حتی افرادی که پیام‌های تبلیغاتی را بلاک کرده‌اند.

پنل پیامکی؛ ارسال پیام به بلک لیست مخابرات

تاثیر بیشتر بازاریابی پیامکی با شماره خدماتی

از آن‌جایی که معمولا پیامک‌های تبلیغاتی با پیش شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 و سایر شماره‌های مشابه ارسال می‌شود، توجه کاربران را به‌راحتی جلب می‌کند. در‌واقع راز سیم‌کارت‌هایی با شماره رند نیز در همین است. هر‌چقدر شماره‌ها ساده‌تر و رند‌تر باشند، توجه گیرنده بیشتر جلب خواهد شد. در هنگام خرید سامانه پیامکی می‌توان شماره مورد‌نظر را نیز انتخاب کرد.

ارسال پیامک انبوه؛ بدون نیاز به سخت‌افزار و سیمکارت

در سامانه پیامک فراز اس ام اس بدون نیاز به خرید سیمکارت، سخت‌افزار و نرم‌افزار می‌توانید پیامک‌های سیمکارتی خود را از طریق سامانه پیامک انبوه ارسال کنید. در واقع این سامانه پیامکی تحت‌وب است و پیام‌های انبوه از این طریق ارسال می‌شود.

راهکار دائمی ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

راهکار دائمی برای عبور از بلک لیست مخابراتی، استفاده از خطوط سامانتل است. شما می‌توانید از داخل سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رایگان درخواست دهید تا خط ارسال پیامک انبوه سامانتل برای شما فعال شود. البته لازم به ذکر است که فعال‌سازی خط سامانتل به پروانه کسب یا اینماد نیاز خواهد داشت. علاوه‌بر این، فعال‌سازی خط سامانتل حدود یک ماه زمان‌بر خواهد بود.

مدارک لازم برای فعال‌سازی خط ارسال پیامک با سیمکارت

استفاده از خطوط سامانتل مزایای متعددی دارد که بسیاری از شرکت‌های رسمی و ثبت‌شده می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند. برای راه‌اندازی این خطوط باید مدارک زیر را آماده کنید:

  • تصویر دو طرف کارت ملی
  • تصویر صفحه اول شناسنامه
  • دانلود فرم و تکمیل اطلاعات
  • ارسال تصویر جواز کسب یا پروانه بهره‌برداری، اطلاعات شرکت حقوقی یا تصویر صفحه اینماد

با ارسال مدارک گفته شده و پرداخت هزینه‌های لازم، حدود ۱ هفته بعد خط سیمکارت اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت پیامک برای شما فعال می‌شود.

امکانات ارسال پیامک انبوه با سیم کارت فراز اس ام اس

در سرویس ارسال پیامک انبوه با سیمکارت، به شما یک سیمکارت اختصاصی داده می شود که قابلیت ارسال و دریافت پیامک را نیز دارد. سایر مزایای استفاده از امکانات ارسال پیامک سیمکارتی فراز اس ام اس شامل موارد زیر است:

  • قابلیت ارسال پیامک به دفترچه تلفن
  • قابلیت ارسال پیامک از طریق فایل اکسل
  • قابلیت ارسال پیامک به تفکیک کد پستی
  • قابلیت ارسال پیامک به تلفن محله و منطقه
  • قابلیت ارسال پیامک به تفکیک شهر و استان

در انتهای متن پیامک نیز عبارت لغو 1، اضافه مٰی‌شود. در واقع این عبارت باید درج شود تا حقوق افرادی رعایت شود که علاقه‌ای به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند.

ارسال پیامک انبوه در فراز اس ام اس؛ بدون اتلاف زمان و هزینه‌های سنگین

ارسال پیامک با سیمکارت سامانتل تعرفه بسیار بالا‌تری نسبت به سایر خطوط مخابراتی دارد. علاوه‌بر این، امکان استفاده از آن برای همه کسب‌و‌کار‌ها وجود نخواهد داشت.  پیشنهاد فراز اس ام اس این برای کاهش هزینه‌های ارسال پیام تبلیغاتی، استفاده از خطوط تبلیغاتی است. یعنی، ابتدا پیامک خود را با خطوط تبلیغاتی ارسال کنید، در این مرحله، سامانه به صورت خودکار شماره‌های لیست سیاه را فیلتر می‌کند. پس از پیدا کردن لیست سیاه می‌توانید با خط سیم کارت به آن‌ها پیامک ارسال خود را کنید.

علاوه‌بر این، شما می‌توانید با مشاورین فراز اس ام اس در ارتباط باشید تا نسبت به خرید انواع خطوط خدماتی و تبلیغاتی مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول

01آیا امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی وجود دارد؟

خیر؛ ارسال پیامک تبلیغاتی صرفاً با شماره‌هایی امکان‌پذیر است که برای این کار در‌نظر گرفته می‌شود. در‌غیر‌این‌صورت جریمه به‌همراه خواهد داشت.

02آیا امکان تغییر شماره پنل پیامکی به شماره سیم‌کارت شخصی وجود دارد؟

بله؛ شما می‌توانید در بخش عملیات حساب > خرید شماره، شماره متناظر با شماره موبایل خودتان را با ارائه سند سیمکارت دریافت کنید. برای مثال، شماره اختصاصی شما به صورت 50009129643801 خواهد بود و اگر با این شماره موبایل به افرادی که شماره اصلی شما را ذخیره کرده‌اند پیامک ارسال کنید، نام شما برای افراد نمایش داده می‌شود.

03آیا با پنل GMS نیز می‌توان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بله؛ ارسال پیامک با پنل مدیریت GMS نیز در فراز اس ام اس امکان‌پذیر است.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.