پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » پنل اس ام اس برای استارتاپ ها

پنل اس ام اس برای استارتاپ ها

بازاریابی پیامکی برای فروشگاه اینترنتی
آموزش کار با پنل اس ام اس ۹ خرداد ۱۴۰۳

در این مقاله می خواهیم در مورد کاربرد پنل ارسال پیامک برای استارتاپ ها صحبت کنیم، استارتاپ ها شرکت های نوپایی هستند بنابراین برای توسعه استارتاپ خود برای تبدیل شدن به یک بیزینس قدرتمند نیازمند تبلیغات هستید ما در فراز اس ام اس، سامانه پیامک ویژه استارتاپ ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با ارسال پیامک تبلیغاتی استارتاپ خود را توسعه دهید.

با خرید پنل اس ام اس بانک شماره موبایل های سراسر کشور به تفکیک استان، شهر، پیش شماره، بانک شماره موبایل مشاغل، بانک شماره موبایل به تفکیک کد پستی، بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت و… در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

خبر خود آن است که در سامانه پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست وجود دارد و شما به آسانی می توانید از طریق با سامانه پیامکی فراز اس ام اس به شماره های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.

اگر برای استارتاپ خود اپلیکیشن یا سایت راه اندازی کرده اید سامانه پیامک فراز اس ام اس خط خدماتی اشتراکی را برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود و بلک لیست با سرعت بالا و در کمتر از 3 ثانیه در اختیار شما قرار می دهد همچنین برای سایت های وردپرسی افزونه digits که برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید شماره موبایل کاربرانتان را احراز هویت کرده و کاربران شما بتواند به سرعت در سایت شما ثبت نام کنند.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی است، همچنین می توانید از اپلیکیشن ارسال پیامک فراز اس ام اس استفاده کنید و از طریق اپلکیشن اندروید با لمس صفحه موبایل خود پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید.

 

اپلیکیشن ارسال پیامک

از آنجا که دسترسی به لپ تاپ برای ارسال پیامک از طریق اینترنت ممکن است همیشه مقدور نباشد، ما در فراز اس ام اس اپلکیشن اندروید ارسال پیامک را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در هرساعتی از شبانه روز از طریق اپلیکیشن ارسال پیامک، اقدامات ارسال پیامک تبلیغاتی را نیز انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000