پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » پیام صوتی خوش آمدگویی ووکامرس

پیام صوتی خوش آمدگویی ووکامرس

با استفاده از افزونه پیام صوتی فراز اس ام اس شما می توانید سایت خودتان را علاوه بر پیامک به سامانه ارسال پیام صوتی مجهز کنید!

با نصب این افزونه بعد از ثبت نام کاربر در سایت شما با کاربر تماس گرفته می شود و پیام خوش آمدگویی ضبط شده شما برای کاربر ارسال می شود. همچنین می توانید در تنظیمات افزونه پیام صوتی ووکامرس تنظیم کنید زمانی که سفارش تکمیل می شود با مشتری شما تماس گرفته شود و ارسال کالا به مشتری اطلاع رسانی شود.

با نصب این افزونه روی سایت خود می‌توانید به محض ثبت نام یک پیام خوش آمد گویی صوتی برای کابران سایت وردپرس ارسال نمایید یا راهنمای سفارش گذاری در سایت برای مشتری از طریق تماس صوتی برای مشتریان ووکامرس با صدای خودتان اعلام نمایید.

 همچنین افزونه ارسال پیام صوتی ووکامرس این قابلیت را دارد که  پس از پرداخت سفارش یک پیام صوتی تشکر از خرید برای مشتری ارسال کنید تا از مشتری برای خرید اینترنتی از سایتتان تشکر کنید و در مورد روال ارسال کالا به مشتری توضیحات لازمه را اعلام کنید.

افزونه پیام صوتی ووکامرس برای سفارشات رایگان است و شما از طریق سایت فراز اس ام اس می توانید افزونه پیام صوتی ووکامرس برای سفارشات را به صورت رایگان دانلود کنید.

برای استفاده از سرویس پیام صوتی در ووکامرس باید در سایت call.farazsms.com ثبت نام کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-74853
تبلیغات انتخاباتی با پیامک؛ ارسال پیامک گسترده تبلیغاتی پنل پیامک انتخابات
00 روز ها
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه