پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » زرین پوز: دستگاه ثبت شماره موبایل با قابلیت ارسال پیامک تبریک تولد

زرین پوز: دستگاه ثبت شماره موبایل با قابلیت ارسال پیامک تبریک تولد

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل این روزها به یک ابزار ضروری برای تمامی فروشگاه‌ها تبدیل شده است و مدیران فروشگاه‌ به همان اندازه که برای خرید تلفن، تابلو، سیستم حسابداری و… بوجه کنار می گذارند مشتاقانه برای مشاهده انواع دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان وقت صرف می‌کنند و دستگاه‌های ثبت شماره موبایل مشتریان را بررسی می‌کنند تا بتوانند بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری را خریداری کنند.

در این صفحه می‌خواهیم در مورد جدیدترین محصول شرکت زرین ارتباطات آسیا یعنی دستگاه ذخیره شماره موبایل زرین پوز صحبت کنیم و امکانات ویژه دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز را بیان کنیم تا بتوانید در بین دستگاه‌های ذخیره شماره موبایل انتخاب بهتری داشته باشید.

ارسال پیامک تبریک تولد با دستگاه ذخیره شماره موبایل

یکی از ویژگی‌های منحصربه فرد دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز امکان ثبت تاریخ تولد مشتریان است. شما هنگام ثبت شماره موبایل مشتری می‌توانید تاریخ تولد مشتری را نیز ذخیره نمایید تا در روز تولد مشتری ارسال پیامک تبریک تولد به صورت خودکار انجام شود.

روز تولد افراد یکی از مهمترین روزهای زندگی آنها است و اگر شما بتوانید به صورت خودکار روز تولد مشتریانتان مخصوصا مشتریان vip را انجام دهید این موضوع باعث می‌شود مشتریان شما در دراز مدت به شما بیشتر وفادار بمانند و میزان خرید آنها از شما بیشتر شده و درامد بیشتری برای شما حاصل شود.

تفکیک مشتریان عادی از VIP با استفاده از دستگاه شماره گیر زرین پوز

یکی دیگر از قابلیت‌های دستگاه ثبت شماره موبایل زرین امکان تفکیک مشتریان عادی و مشتریان ویژه است. البته شما می توانید برای دسته بندی به شیوه‌های مختلف از قابلیت تفکیک شماره دستگاه پوز پیامکی استفاده کنید.

مثلا اگر در کنار فروش خورده، در فروشگاهتان فروش عمده هم دارید می‌توانید شماره موبایل مشتریان عادی از شماره موبایل همکاران را تفکیک نموده تا زمان‌های لازم برای ارسال پیامک گروهی فقط به گروه مورد نیاز خود پیامک را ارسال کنید.

یا فرض کنید اگر بخواهید شماره موبایل مشتریان خانم و آقا را تفکیک کنید تا در زمان‌هایی که محصولاتی جدید فقط ویژه بانوان یا آقایان وارد فروشگاه شما می‌شود ارسال پیامک به تفکیک جنسیت را انجام دهید.

ارسال تماس تبلیغاتی صوتی با دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز

یکی از قابلیت‌ها و امکانات دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز امکان تماس صوتی تبلیغاتی و خوش آمدگویی است.

شما یک مرتبه صدای مورد نظر و پیامک خوش آمدگویی مورد نظرتان را ضبط می کنید و در تنظیمات دستگاه قرار می‌دهید هر زمان که مشتری مشاره موبایلش را در دستگاه وارد کند علاوه برا پیامک خوش آمدیی پخش می‌شود.

شما می توانید در تماس صوتی تبلیغاتی صدا، آهنگ یا هر مورد دیگری را قرار دهید تا جذابیت این تماس برای مشتری شما بیشتر شود.

ارسال پیامک با متن متفاوت از طریق دستگاه ثبت شماره زرین

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا زمانی که مشتری برای مرتبه اول وارد فروشگاه شما می شود با زمانی که مشتری برای دفعات بعد وارد فروشگاه شما می شود پیامک متفاوتی دریافت کند البته سناریوهای مختلفی را می توانید پیاده سازی کنید.

در مرتبه دوم (و دفعات بعدی) همان متن پیامک اولیه ارسال شود.

در مرتبه دوم (و دفعات بعدی) کلا پیامکی ارسال نشود.

در مرتبه دوم (ودفعات بعدی) یک پیامک متفاوت نسبت به اولین پیامک به مشتری شما ارسال شود.

مثلا می توانید در اولین مرتبه ورود اعلام کنید که به باشگاه مشتریان فراز اس ام اس خوش آمدید.

برای مرتبه دوم می توانید اعلام کنید که از حضور دوباره شما در فروشگاه فراز اس ام اس سپاسگزاریم.

در ادامه این پیامک‌ها نیز می‌توانید آدرس سایت و ادرس پیج اینستاگرام و… را قرار دهید تا مشتری بتواند سریعا به کارت ویزیت الکترونیکی شما دسترسی داشته باشد.

فعال سازی و غیر فعال سزی صدای صفحه کلید دستگاه ثبت شماره

با استفاده از کلیدهای ستاره و مربع شما می توانید صدای صفحه کلید دستگاه را فعال یا غیر فعال کنید. اگر صدای بوق صفحه کلید دستگاه برایتان خوش آیند نیست می توانید با کلید ستاره این صدای بوق را غیر فعال کنید مجددا با فشار دادن کلید مربع می توانید صدای دستگاه را فعال کنید.

ارسال پیامک به لیست سیاه

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز امکان ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و لیست سیاه را در اختیار خریداران دستگاه قرار می دهد. با توجه به اینکه مشتری خودش و به درخواست خود شماره موبایل را در دستگاه وارد می کند تا پیامک کارت ویزیت الکترونیکی فروشگاه را دریافت کند این پیامک از نوع خدماتی بوده پیامک با استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی حتی به شماره های مسدود و لیست سیاه نیز ارسال می شود بنابراین با خرید دستگاه ثبت شماره موبایل زرین محدودیت و نگرانی بابت ارسال پیامک به بلک لیست نخواهید داشت.

برای ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی در صورتی که پروانه کسب یا اینماد داشته باشید خط سیمکارت اختصاصی سامانتل به صورت رایگان برای شما فعال شده تا بتوانید پیامک به شماره های مسدود و لیست سیاه به صورت گروهی ارسال کنید.

بهترین اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

بهترین اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

اپلیکیشن ارسال پیامک تبلیغاتی

برای دسترسی سریع‌تر و مشاهده راحتتر اتفاقاتی که رخ داده است شما می‌توانید از اپلیکیشن ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید. با استفاده از اپلیکیشن به آسانی و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید شماره موبایل‌های ثبت شده در دستگاه را ملاحظه نموده و هر زمان که خواستید بدون آنکه از طریق مرورگر وارد شوید برای ارسال پیامک از طریق اپلکیشن اقدامات خود را انجام دهید.

یک سال گارانتی تعمیر

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین دارای یک سال گارانتی تعمیر است و در صورتی که مشکلی برای دستگاه بوجود آید شما می توانید دستگاه را به آدرس شرکت ارسال نموده تا دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز را تعمیر کرده و دستگاه جدید را برای شما ارسال کنیم.

نحوه فعال سازی قابلیت تبریک تولد دستگاه ثبت شماره زرین

برای فعال سازی قابلیت ثبت تاریخ تولد وارد پنل پیامکی شده > در بخش دفترچه تلفن > مدیریت خصوصیات بیشتر یک فیلد از نوع تاریخ با نام birthday ایجاد کنید.

سپس در بخش گروه دفترچه تلفن > این خصوصیت تولد را به دفترچه تلفن اضافه کنید تا قابلیت ذخیره تاریخ تولد مشتریان برای شما فراهم شود.

حال از داخل پنل پیامکی > منو سمت راست > امکانات پیشرفته > تبریکات > جدید نسبت به نگارش متن پیامک اقدام نمایید. ضمنا شما می توانید برای مشتریان عادی و مشتریان vip متن پیامک متفاوتی برای تبریک تولد آماده نموده و ارسال کنید.

در این صفحه سعی کردیم تفاوت‌ها و ویژگی‌های دستگاه ثبت شماره موبایل زرین را خدمت شما توضیح دهیم در صورتی که برای استفاده یا خرید دستگاه ثبت شماره موبایل هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است همین الان باشماره 02174853 تماس بگیرید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000