1. خرید پنل اس ام اس
  2. معرفی پنل اس ام اس
  3. دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

در ابتدا بگذارید نگاهی داشته باشیم به نکات مثبتی که باعث می‌شود تجارت پیامکی تبدیل به یک انتخاب خوب شغلی شود و درآمد بالایی از طریق آن داشته باشید.
شما رئیس خود هستید. درست مثل اکثر تجارت‌های دیگری که در فضای مجازی اداره می‌شوند، تجارت پیامک نیز به شما اجازه می‌دهد رئیس خودتان باشید. شما صاحب این تجارت هستید و تمامی تصمیم‌های مرتبط با آن را می‌گیرید. قیمت‌ها را آنگونه که می‌خواهید تنظیم خواهید کرد، وب‌سایت سامانه را مطابق با سلیقۀ شخصی خود طراحی می‌کنید و تبلیغات را هر طور دوست داشته باشید انجام می‌دهید. حتی می‌توانید هر زمان که بخواهید تجارت خود را متوقف کنید. همۀ تصمیم‌ها دست شما می‌باشد. حتی شرکت ارائه‌دهندۀ نمایندگی نیز هیچ کنترلی بروی شما نخواهد داشت.
راه‌اندازی یک سامانۀ ارسال پیامک ساده و کم‌هزینه است. برای ایجاد یک وب‌سایت نمایندگی لازم نیست یک برنامه‌نویس گران‌قیمت را استخدام کنید. اکثر شرکت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات پیامکی یک قالب پیش‌فرض را در اختیار شما قرار می‌دهند که به راحتی می‌توانید تغییرات لازم را بروی آن لحاظ کنید و شما هیچ هزینه‌ای بابت ایجاد سایت متحمل نخواهید شد. از طرف دیگر، در شروع کار لازم نیست اعتبار پیامکی زیادی را از شرکت مادر خریداری نمائید و حتی تعدادی پیامک هدیه نیز از سوی ما دریافت خواهید کرد. بنابراین، با توجه به این موارد، می‌توانید مطمئن باشید که حساب بانکی شما برای شروع این تجارت خالی نخواهد شد.
اعتبار پیامکی شما منقضی نخواهد شد. حتی اگر که سامانۀ شما به دلیل فروش پائین یا مشکلات اجتناب‌ناپذیر دیگر به سمت رکود رفت، لازم نیست نگران اعتبار پیامکی خریداری شدۀ خود باشید. این اعتبار پیامکی در حساب شما دست نخورده باقی خواهد ماند – حتی اگر که حساب شما برای مدتی طولانی رها شود.
تجارت پیامکی، کار کم استرسی است. اکثر کارهای شما به صورت اتوماتیک و تنها با چند کلیک انجام می‌شود. قالب وب‌سایت از قبل برای شما طراحی شده است (و تنها باید تغییرات کوچکی بروی آن اعمال کنید). ارسال اعتبار به مشتریان تنها چند دقیقه زمان می‌برد و مدیریت حساب‌های کاربری کار بسیار آسانی است – حتی اگر که هیچ تخصصی در زمینۀ توسعه و مدیریت وب‌سایت نداشته باشید.
پتانسیل درآمد بالایی در این تجارت وجود دارد. هیچ سقفی برای میزان درآمد کسب شده از طریق این تجارت وجود ندارد. کافی است پشتکار لازم را داشته باشید و کارها را به درستی انجام دهید. دو عامل باعث می‌شوند این تجارت، پتانسیل چنین بالایی داشته باشد. اول اینکه میلیون‌ها پیامک به صورت روزانه در سراسر ایران ارسال می‌شود. دوم اینکه، تجارت‌ها استفاده از پیامک انبوه را برای تبلیغات خود ترجیح می‌دهند. زیرا پیامک یک روش مناسب برای تبلیغ یک محصول یا خدمت است و البته، ارسال پیامک به این طریق بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر از ارسال به وسیلۀ اپراتورهای تلفن همراه است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست