پنل اس ام اس - سامانه پیامک

آموزش تبلیغ نویسی و بازاریابی پیامکی

 

اموزش بازاریابی پیامکی

هر روز پیامک تبلیغاتی زیادی به دست ما می‌رسد، توجه ما به پیامک‌های تبلیغاتی خیلی کم شده است، اکثر اس ام اس تبلیغاتی را نخوانده حذف می‌کنیم و حتی برای فرار از دست این پیامک تبلیغاتی مزاحم، تصمیم به غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی گرفته‌ایم.

اما در کنار همین پیامک‌های تبلیغاتی که آنها را نادیده‌ می‌گیریم، زمانی که پیامک‌های بانک و واریز به حساب، برداشت از حساب و… برای ما ارسال می‌شود این پیامک ها را با دقت برسی می‌کنیم، جالب است که خودمان به بانک می‌رویم و برای فعال سازی پیامک‌ واریز و برداشت حتی مبلغی را پرداخت می‌کنیم و این پیامک‌ها که از طریق سامانه پیامک کوتاه و پنل اس ام اس بانک ارسال می‌شود، به هیچ عنوان یک پیامک تبلیغاتی مزاحم تلقی نمی‌شود. ما در مقاله بازاریابی پیامکی در مورد اصول بازاریابی پیامکی، زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی و متن پیامک‌ تبلیغاتی صحبت کرده‌ایم، اما با توجه به سوال‌های مکرر کاربران لازم دانستیم یک دوره صوتی در زمینه بازاریابی پیامکی تهیه کنیم تا بتوانید پیامک‌های تبلیغاتی را با بازخورد بهتری ارسال کنید و نتیجه بهتری از کمپین‌های تبلیغاتی پیامکی داشته باشید.

 

مهمترین راز موفقیت در بازاریابی پیامکی

اگر بخواهم تنها و مهمترین راز بازاریابی پیامکی را به شما بگویم، از ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که شما را نمی‌شناسند، خودداری کنید این کار باعث تخریب برند شما می‌شود.

قبلا در مورد ارسال پیامک از طریق وب سرویس که دیجی کالا برای آگاه سازی افراد از وضعیت سفارش انجام ارسال می‌کند صحبت کردیم، در این مورد صحبت کردیم که این پیامک‌ها برای ما جذاب است چون دیجی کالا را می‌شناسیم و می‌دانیم که این پیامک‌ها برای آگاه‌ سازی از وضعیت سفارش ما ارسال می شود، پیامک‌های ارسال دیجی کالا نوعی لطف در حق ما محسوب می‌شود.

اما اگر زمانی که “دیجی کالا” را نمی‌شناسیم، برای ما پیامک تبلیغاتی ارسال کند مطمئنن به عنوان یک اسپمر شناخته می‌شود و ارزش این برند کمتر می‌شود.

در دوره صوتی آموزش جامع بازاریابی پیامکی، در مورد راهکارهای جمع‌آوری سریع بانک شماره موبایل افرادی که با کسب و کار ما آشنا هستند صحبت می‌کنیم و ۳ترفند را برای جمع‌آوری سریع‌تر لیست موبایل مشتریان برای خبرنامه پیامکی به شما معرفی می‌کنیم.

بعد از اینکه بانک شماره موبایل اختصاصی خودمان را جمع‌آوری کرده‌ایم، در مورد شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی موثر صحبت می‌کنیم تا بتوانیم توجه افراد را هنگام خواندن پیامک در بالاترین سطح نگه داریم و بتوانیم اس ام اس بازاریابی را در ذهن مخاطب ماندگار کنیم و بتوانیم با استفاده از بازاریابی پیامکی به مشتریان قبلی محصولات بیشتری بفروشیم و برندسازی کسب و کارمان را در ذهن مشتریان قبلی انجام دهیم.

برای انجام بازاریابی پیامکی به یک سامانه پیامک نیاز دارید که می‌توانید از سایت فراز اس‌ام‌اس برای خرید پنل اس ام اس اقدام نمایید و برای تهیه دوره صوتی بازاریابی پیامکی، می‌توانید صفحه اموزش صوتی بازاریابی پیامکی را مشاهده نمایید.

 

آموزش تبلیغ نویسی و بازاریابی پیامکی
5 (100%) 2 vote[s]

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست