ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان به صورت خودکار

روز تولد مشتریان، یکی از به‌یادماندنی‌ترین روزها برای آن‌ها در طول سال است. آیا تا‌به‌حال به این فکر کرده‌اید که با ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان به صورت خودکار، چقدر می‌توانید آن‌ها را خوشحال کنید؟ راه‌اندازی یک سیستم خودکار پیامک تبریک، یکی از بهترین ایده‌های بازاریابی و تبلیغات است و کاربردهای متعددی مانند افزایش وفاداری مخاطبان به برندتان را در پی خواهد داشت. با خرید سامانه پیامکی فراز اس ام اس، می‌توانید سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک تولد را در پنل خود فعال کنید.
ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان به صورت خودکار با فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک تولد، یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های پنل پیامکی فراز اس ام اس است. شما می‌توانید از این قابلیت برای ارسال اس‌ام‌اس تبریک تولد مشتریان به‌صورت خودکار استفاده کرده و موجبات خوشحالی و رضایت کاربران کسب‌و‌کارتان را فراهم کنید. حتی شاید مخاطب بخواهد که از پیامک شما اسکرین شات بگیرید و آن را با دنبال‌کنندگان خود نیز به‌اشتراک بگذارد.

مزایای پیامک تبریک تولد خودکار به مشتریان؛ یک تیر و چند نشان!

تجربه ثابت کرده است که ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان، مزایای متعددی برای کسب‌و‌کارها ایجاد می‌کند. در‌واقع استفاده از این ایده بازاریابی، مانند هدف قرار دادن چند هدف با یک تیر است. به‌طور‌کلی، ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان به صورت خودکار مزایای زیر را دارد:

  • تعامل پایدار و دوطرفه با مشتریان
  • ایجاد احساس صمیمیت و همدلی با مشتری
  • پیامکی هدفمند و شخصی‌سازی‌شده
  • افزایش اعتماد کاربران
  • رضایت مشتریان
  • ایجاد حس وفاداری و تشویق به خرید مجدد
  • بهبود میزان فروش در دراز‌مدت

ارسال اس‌ام‌اس تبریک تولد، خصوصا در اولین ساعات روز تولد مشتری، باعث شکسته شدن روابط خشک میان مشتریان و کسب‌و‌کار می‌شود. این استراتژی تبلیغاتی همچنین، نگاه مشتری به شما را تغییر داده و باعث افزایش اعتماد آن‌ها به برندتان خواهد شد. با پنل پیامکی فراز اس ام اس، به مشتریان خود ثابت کنید که برای آن‌ها اهمیت فراوانی قائل هستید.

یک نمونه پیامک تبریک تولد مشتریان؛ ایده‌ای جذاب برای افزایش فروش

سرکار خانم پرگل حاجیعلی بیگی عزیز؛

سالروز زمینی شدنتان مبارک باد. به مناسبت روز تولد شما، هدیه‌ای جذاب را به شما اختصاص می‌دهیم.

صرف صبحانه در کافه چهل‌ستون با 50% تخفیف ویژه

کد تخفیف: HappyBirthday

….02122659

نحوه مدیریت سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک تولد

برای ارسال خودکار پیامک، سه روش در سامانه پیامکی فراز اس ام اس در‌نظر گرفته شده است. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از یکی از روش‌های زیر پیامک مورد‌نظرتان را تنظیم کنید تا به صورت خودکار برای مشتری ارسال شود:

  1. سیستم ارسال پیامک خودکار هفتگی: کافی است نام برخی از مشتریان خود را در پنل وارد کنید تا در ابتدای هر هفته پیامک به‌صورت خودکار برایشان ارسال شود.
  2. سیستم ارسال پیامک خودکار ماهیانه: این سیستم بیشتر مناسب ارسال پیامک‌های یادآوری اقساط و بدهی مشتریان است.
  3. ارسال پیامک سالیانه: این سرویس، برای ارسال پیامک خودکار تبریک تولد به مشتریان مناسب است. اس‌ام‌اس‌های مورد‌نظر شما به‌صورت سالیانه در تاریخی که از قبل مشخص کرده‌اید، برای مخاطبانتان ارسال خواهند شد.

البته بدیهی است که شما عزیزان می‌توانید از سیستم ارسال پیام خودکار برای موارد دیگری مانند اطلاع‌رسانی تاریخ سررسید بیمه و بسیاری از موارد دیگر نیز استفاده کنید. در‌صورت نیاز به دریافت مشاوره درباره نحوه استفاده از ماژول ارسال پیامک تبریک تولد مشتریان به صورت خودکار با کارشناسان خبره فراز اس ام اس تماس بگیرید.

ارسال پیامک تبریک تولد در هر ساعت از روز که شما بخواهید!

تصور کنید که روز تولدتان است و صبح که چشمان خود را باز می‌کنید، با پیامک تبریک تولد مواجه می‌شوید! مطمئنا وقتی مشتری ببیند که برند شما به‌عنوان اولین نفر تولدش را تبریک گفته است، ارتباط احساسی عمیقی با برندتان برقرار خواهد کرد. شما می‌توانید زمان ارسال پیامک را خودتان تنظیم کنید؛ البته برای فرستادن پیامک خودکار حتما باید خط ارسال اس‌ام‌اس را 100020400 قرار دهید تا پیامکتان برای افرادی که دریافت اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی را غیر‌فعال کرده‌اند نیز ارسال شود.

آیا در متن پیامک خودکار تبریک تولد محدودیتی وجود دارد؟

در ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید لینک کانال، آدرس سایت و موارد دیگر را در متن پیامک تبریک تولد قرار دهید تا به مخاطب شما ارسال شود.

افزایش رضایت و وفاداری مشتریان با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

ارسال پیامک‌های هدفمند و شخصی‌سازی‌شده، خصوصا پیامک تبریک تولد خودکار، یکی از بهترین ایده‌های تبلیغاتی برای افزایش رضایت و وفاداری مشتریان است. این راه‌کار در نهایت میزان فروش کسب‌و‌کارتان را افزایش می‌دهد. برای استفاد از این قابلیت همین حالا نسبت به خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس اقدام کنید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک تبریک تولد به صورت خودکار چه کاربردی دارد؟

برخی از افراد به‌اشتباه تصور می‌کنند ارسال پیامک تبریک تولد فقط برای کسب‌و‌کار هزینه ایجاد می‌کند؛ اما کاملا برعکس، ارسال این نوع از پیامک و تعامل با مشتری منجر به افزایش وفاداری و خرید مجدد مشتریان از برند شما خواهد شد.

02قیمت ارسال پیامک تبلیغاتی تبریک تولد چقدر است؟

‌به‌طور‌کلی، ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان و بازاریابی پیامکی، یکی از ارزان‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات در سطح جهان محسوب می‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای آگاهی از تعرفه‌های خدمات فراز اس ام اس با شماره 02174853 تماس بگیرید.

03آیا می‌توان از سامانه ارسال پیامک خودکار برای فرستادن پیامک هفتگی نیز استفاده کرد؟

بله، سرویس ارسال پیامک خودکار فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک‌های هفتگی، ماهانه و سالیانه را برای همه کاربران فراهم کرده است.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.