ارسال پیامک مناسبتی

مناسب‌های مختلف مانند اعیاد یا تولد، بهترین فرصت برای برقراری ارتباط تعاملی و پایدار با مشتریان هستند. شما عزیزان می‌توانید از طریق قابلیت ارسال پیامک مناسبتی در سامانه فراز اس ام اس، نسبت به انجام تبلیغات هدفمند و برندسازی کسب‌و‌کار خود اقدام کنید. امروز ثابت شده است که داشتن ارتباط پایدار با مشتریان، رمز موفقیت بنگاه‌های اقتصادی مختلف است.
راه‌کارهای ارسال پیامک مناسبتی با فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک مناسبی؛ بهترین راه‌کار برای برندسازی و ارتباط با مخاطب

امروزه پژوهش‌های گسترده‌ای درباره تاثیر برقراری ارتباط تعاملی با مشتریان و بهبود وضعیت کسب‌و‌کار انجام شده است. نتیجه همه این مطالعات یک مورد خاص را نشان می‌دهد: داشتن ارتباط تعاملی با مخاطب به بهبود شرایط کار منجر می‌شود. با استفاده از قابلیت جذاب ارسال پیامک مناسبتی، می‌توانید با مشتریانتان ارتباط برقرار کرده و احساس خود را با آن‌ها در مناسبت‌های مختلف به‌اشتراک بگذارید. این کار به برندسازی بهتر کسب‌و‌کارتان منجر خواهد شد.

بررسی کاربردهای ارسال پیامک مناسبی با فراز اس ام اس

با ارسال اس‌ام‌اس مناسبتی برای مشتریان، می‌توانید نسبت به سایر رقبای خود در بازار متمایز باشید. این کار به مخاطبان نشان می‌دهد که شما به فکرشان هستید و خود را در غم و شادی با آن‌ها شریک می‌دانید. به‌طور‌کلی، ارسال پیام‌های مناسبتی مزیت‌های زیر را برای کسب‌و‌کارهای مختلف خواهد داشت:

 • برندسازی و افزایش معیار آگاهی از برند
 • حفظ و ارتباط مستمر و تعاملی با مشتریان
 • راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی مناسبتی
 • افزایش فروش

همه این موارد در نهایت به افزایش رضایت و وفاداری مشتریان شما منجر می‌شوند. با این کار میزان فروشتان نیز در طول زمان افزایش خواهد یافت.

کاربردهای ارسال پیامک مناسبتی

بهترین مناسبت‌ها برای ارسال اس‌ام‌اس مناسبتی

امروزه می‌توان با استفاده از سامانه پیامکی فراز اس ام اس، در ایام غم یا روزهای شادی و خوشی، با مشتریان ارتباط برقرار کرد. برای اینکه بهتر با این ایده و راه‌کار جذاب بازاریابی آشنا شوید، در ادامه چند مناسبت مناسب برای ارسال این نوع از پیام کوتاه هدفمند را معرفی می‌کنیم:

 • پیامک تبریک تولد مشتریان
 • اس‌ام‌اس تبریک ازدواج یا عقد مخاطب
 • پیام تبریک تولد فرزندان
 • پیامک‌های مناسبتی مانند تبریک روز زن، مرد، مهندس، پزشک و سایر ایام مهم سال
 • پیامک تبریک اعیاد مختلف مانند عید نوروز
 • ارسال پیام کوتاه به‌مناسبت ترفیع در شغل
 • تبریک فارغ‌التحصیلی

موارد بالا چند مورد از بهترین مناسبت‌های سال برای ارسال پیامک مناسبتی هستند. اگر تیزبین باشید، این امکان را دارید که در این ایام به‌طور هوشمندانه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. سامانه پیامکی فراز اس ام اس این امکان را با قیمتی مناسب برای شما فراهم کرده است. برای آگاهی از قیمت‌ها پیشنهاد می‌کنیم وارد صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی شوید.

نحوه ارسال پیامک مناسبتی چگونه است؟

کافی است سامانه پیامکی فراز اس ام اس را خریداری کنید تا امکان ارسال اس‌ام‌اس مناسبتی برایتان فراهم شود. پس از ورود به پنل و مراجعه به بخش مربوطه، متن پیامک مناسب خود را انتخاب کنید؛ سپس باید روش ارسال را انتخاب کرده و پیامک‌های انبوه را به‌راحتی و در کمترین زمان برای مشتریان خود بفرستید. مشاوران ما در فراز اس ام اس شما عزیزان را در این راه راهنمایی خواهند کرد.

ارسال پیامک‌های مناسبتی جذاب با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

شرکت فراز اس ام اس با چندین سال سابقه در زمینه خدمات بازاریابی پیامکی، به شما عزیزان در برندسازی کسب‌و‌کارتان کمک خواهد کرد. یکی از قابلیت‌های جذاب این پنل، ارسال پیامک مناسبتی است. فراز اس ام اس ده‌ها ایده و راه‌کار جذاب دیگر را نیز برای بازاریابی در اختیارتان قرار خواهد داد. برای دریافت مشاوره با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک مناسبتی چه کاربردی دارد؟

استراتژی پیامک مناسبتی به برقراری ارتباط پایدار با مشتریان کمک می‌کند. برای برندسازی و افزایش آگاهی از برند مجموعه خود نیز می‌توانید از این روش تبلیغاتی حرفه‌ای استفاده کنید.

02ارسال پیامک‌های مناسبتی برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟

کلیه اصناف، مغازه‌داران، کسب‌و‌کارهای فضای مجازی مانند اینستاگرام، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک و همچنین فروشگاه‌های اینترنتی مختلف می‌توانند از ارسال اس‌ام‌اس مناسبتی برای پیشرفت کسب‌و‌کارشان استفاده کنند.

03هزینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی چقدر است؟

به‌طور‌کلی، بازاریابی پیامکی (SMS Marketing) به‌عنوان یکی از روش‌های ارزان بازاریابی و تبلیغات در دنیا شناخته می‌شود. برای آگاهی از قیمت‌های فراز اس ام اس پیشنهاد می‌کنیم با شماره 02174853 تماس بگیرید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.