ارسال کد رهگیری با افزونه ووکامرس

اکثر مشتریان بعد از خرید محصول و  پرداخت مبلغ تمایل دارند از وضعیت سفارش خود آگاهی داشته باشند. از طریق کد پیگیری یا کد رهگیری محصولات پستی، می‌توانید بعد از تکمیل خرید از وضعیت سفارش خود اطلاع داشته باشید. افزونه ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی که توسط پنل اس ام اس فراز راه‌اندازی و توسعه داده شده است، این امکان را برای سایت‌ها فراهم می‌کند. در ادامه درباره نحوه ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس به‌طور کامل توضیح خواهیم داد. البته این افزونه قابلیت‌‌ها و امکانات دیگری را نیز برای شما اضافه‌ می‌کند که بسیار کاربردی است.
ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس با پنل فراز

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

کسانی‌که صاحب یک کسب‌وکار و فروشگاه اینترنتی هستند، معمولا تماس‌های بسیاری از مشتریان به منظور دریافت کد رهگیری مرسولات پستی دارند. ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس این مشکل را برای صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی به‌طور‌کامل رفع می‌کند. با استفاده از دو افزونه پیگیری سفارشات در ووکامرس به نام‌های افزونه اختصاصی فراز اس ام اس و افزونه woo track order می‌توانید برای مشتریان خود کد پیگیری یا کد رهگیری سفارت را ارسال کنید. با خرید سامانه پیامکی و استفاده از افزونه ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی، به‌صورت خودکار بعد از ارسال سفارش برای خریدار شماره پیگیری پستی ثبت می‌شود.

نحوه استفاده از افزونه ووکامرس برای ارسال کد رهگیری برای مشتریان

برای افزودن کد رهگیری به محصولات با افزونه ووکامرس ابتدا باید به سایت وردپرسی خود وارد شوید. سپس افزونه ووکامرس را در مسیر افزونه‌های سایت نصب کنید. بعد از نصب افزونه، منویی به قسمت پیشخوان اضافه می‌شود. از طریق گزینه اول می‌توانید اسم پیش‌فرض ارسال که شامل پست پیشتاز یا پیک موتوری است را وارد کنید. در قسمت دوم نیز جمله‌ای که برای مشتری نمایش داده می‌شود قرار دارد. گزینه سوم هم به‌منظور تعیین مکان است.

بعد از نصب افزونه وارد بخش ووکامرس > سفارشات شوید. یکی از سفارشات را انتخاب و باز کنید. در این صفحه مشاهده خواهید کرد که بخشی به سمت چپ صفحه اضافه شده است.  در باکس اول کد رهگیری و در باکس دوم نوع ارسال را وارد کنید. کادری هم به‌منظور وارد کردن تاریخ وجود دارد. بعد از ورود این اطلاعات و فعال کردن تیک گزینه آخر یعنی سفارش ارسال شده است. از این تنظیمات برای سفارش‌های تکمیل شده استفاده می‌شود.

آشنایی با نحوه استفاده از افزونه ووکامرس

ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس با افزونه woo track order

در این افزونه پیامک کد رهگیری سفارشات از طریق افزونه پیامک ووکامرس به شماره موبایل ثبت شده مشتری ارسال می شود. این کار را می توانید از داخل پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس یا از طریق افزونه پیامک ووکامرس نیز انجام دهید. یکی از کاربردهای این افزونه این است که مشتری می‌تواند با ورود به سایت شما و وارد کردن شماره موبایل یا شماره سفارش از وضعیت مرسوله خود به‌صورت اینترنتی آگاه شوید.

توجه داشته باشید که ارسال پیامک در افزونه woo track order با کمک افزونه پیامک ووکامرس فارسی انجام می‌شود. در نتیجه برای برخورداری از امکانات آن حتما باید افزونه پیامکی وردپرس را در سایت خود نصب کنید. افزونه ووکامرس که توسط فراز اس ام اس گسترش یافته است برای ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات نیاز به نصب هیچ افزونه دیگری ندارد؛ بنابراین پیامک شما به‌صورت خودکار برای مشتریان ارسال می‌شود.

مزایای ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس

ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس یک ابزار ساده و بسیار کاربردی برای مدیریت حمل‌ونقل سفارشات از فروشگاه‌های اینترنتی و اطلاع‌رسانی در مورد ارسال سفارشات مشتریان به آن‌ها است. استفاده از این افزونه به افزایش حس اعتماد در مشتریان کمک می‌کند. همچنین با ارسال کد پیگیری برای مشتریان از حجم تماس‌ها برای دریافت کد پیگیری پستی و پیگیری محصولات خریداری شده، کاسته می‌شود.

کسب‌وکارهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند و به‌دنبال راهی برای افزایش تعداد مشتریان و بالا بردن سطح اعتماد در آن‌ها هستند، بهتر است برنامه‌ای برای تبلیغات داشته باشند. به‌‌این منظور ابتدا باید بدانید که پنل پیامکی چیست و استفاده از آن چگونه باعث می‌شود تا بازاریابی موفقی داشته باشید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک کد رهگیری سفارشات در ووکامرس چگونه انجام می‌شود؟

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی، کافی است شما کد رهگیری مرسوله را در باکس وارد کنید تا به‌صورت خودکار متن مورد‌نظر به‌عنوان کد رهگیری برای مشتری ارسال شود.

02آیا افزونه ووکامرس بعد از هر خرید کد رهگیری را به‌صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌کند؟

مدیر سایت کد رهگیری را بعد از ارسال از پست در فیلد این افزونه وارد می کند تا کد رهگیری برای مشتری فرستاده شود.

03آیا کد رهگیری توسط شرکت پست اعلام می‌شود یا افزونه ووکامرس این کد را ایجاد می‌کند؟

کد رهگیری که توسط پست صادر شده است به‌صورت دستی در افزونه ووکامرس وارد می‌شود. سپس کد رهگیری در قالب یک متن به‌صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.