ارسال پیامک بر اساس استان و شهر

فرقی نمی‌کند که مشتریان شما در کدام شهر یا استان ایران عزیزمان زندگی می‌کنند؛ از آذربایجان تا سیستان‌و‌بلوچستان عزیز، امکان ارسال پیامک بر اساس استان و شهر با سامانه فراز اس ام اس وجود دارد. اگر شما نیز صاحب یک کسب‌و‌کار هستید که باید پیامک‌های تبلیغاتی خود را به استان‌های مختلف بفرستید، بهترین ایده برای شما استفاده از ماژول ارسال پیامک منطقه‌ای و بر‌اساس شهر و استان در پنل فراز اس ام اس است.
ارسال پیامک بر اساس استان و شهر با پنل فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

تصور کنید ساکن تهران هستید و یک پیامک تبلیغاتی مربوط به رستورانی در شهر شیراز برایتان ارسال می‌شود! این اس‌ام‌اس تبلیغاتی، هدفمند نیست و سودی را نصیب آن رستوران نخواهد کرد. یکی از بهترین ایده‌های بازاریابی برای یافتن مشتریان جدید، ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای یا ارسال پیامک بر اساس استان و شهر است. با استفاده از این ماژول، صاحب رستوران مورد‌نظر ما می‌تواند اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی خود را فقط برای استان فارس یا شهر شیراز ارسال کند. البته کسب‌و‌کارهایی که مشتریانی خارج از استان محل کار خود دارند نیز از این ماژول بهترین استفاده را می‌برند.

بررسی مزایای ارسال پیامک منطقه‌ای (ارسال اس‌ام‌اس بر اساس استان و شهر)

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس استان و شهر مزیت‌های متعددی برای کسب‌و‌کارهای کشور دارد. شاید بزرگ‌ترین مزیت این ایده بازاریابی و تبلیغات، هدفمند شدن کمپین‌ها (به مثال رستوران رجوع کنید) و بهینه شدن بودجه تبلیغاتی بنگاه‌های اقتصادی است. به‌طور‌کلی، مزایای ارسال ارسال پیامک بر اساس استان و شهر عبارت‌اند از:

  • هدفمند شدن تبلیغات و پیامک‌ها
  •  افزایش تعداد مشتریان
  • بهبود اوضاع فروش
  • کاهش هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی
  • بهترین روش اطلاع‌رسانی در استان یا شهر

این موارد بخشی از مزیت‌های ارسال پیامک بر‌اساس محل زندگی مشتریانتان هستند. برای آشنایی با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای می‌توانید از کارشناسان ما در فراز اس ام اس کمک بگیرید.

مزایای ارسال پیامک منطقه‌ای بر‌اساس استان و شهر 

ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند؛ تیر خود را به هدف بزنید!

با سامانه فراز اس ام اس بودجه تبلیغاتی خود را هدفمند خرج کنید! هنگامی که اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی را برای افرادی خارج از استان یا شهر محل سکونت خود ارسال می‌کنید، در‌واقع بخش قابل‌توجهی از این بودجه را دور انداخته‌اید؛ البته به جز کسب‌و‌کارهایی که مشتریانی خارج از استان محل کارشان دارند. پنل پیامکی فراز اس ام اس لیستی از استان‌ها و شهرهای کشور فراهم کرده است که شما می‌توانید توسط آن مشتریان خود را در استان یا شهری خاص هدف بگیرید. مطمئن باشید که تیرتان به هدف خواهد خورد و نتیجه مناسبی خواهید گرفت.

انجام تبلیغات منطقه‌ای با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

شرکت فراز اس ام اس علاوه‌بر امکان ارسال پیامک بر اساس استان و شهر، امکان ارسال اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی از روی نقشه (محله‌ای و منطقه‌ای)، بر‌اساس کد پستی و همچنین فرستادن پیامک بر‌اساس پیش‌شماره را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. فراز اس ام اس سکوی پرتاب کسب‌و‌کار شما به سمت موفقیت و کسب سود خواهد بود.

سوالات متداول

01نحوه ارسال پیامک بر اساس استان و شهر چگونه است؟

ارسال پیامک منطقه‌ای بر اساس شهر یا استان در پنل فراز بسیار راحت است. شما در ابتدا باید نسبت به خرید پنل پیامکی فراز اس ام اس اقدام کنید. سپس از طریق ماژول ارسال پیامک بر اساس استان و شهر به‌راحتی اس‌ام‌اس‌های خود را ارسال خواهید کرد. برای دریافت مشاوره و آموزش می‌توانید با شماره 02174853 تماس بگیرید.

02هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چقدر است؟

ارسال پیامک بر‌اساس شهر و استان یکی از ارزان‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی محسوب می‌شود. با ‌این‌حال، این شیوه نرخ بازگشت بسیار بالایی دارد و می‌تواند میزان فروش کسب‌و‌کارتان را دگرگون کند. برای آگاهی از تعرفه‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03ارسال اس‌ام‌اس بر اساس شهر یا استان برای چه کسب‌و‌کاری مناسب است؟

همه بنگاه‌های اقتصادی از جمله اصناف و مغازه‌داران محترم، فروشگاه‌های مجازی و اینترنتی، شرکت‌‌ها و سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهایی که مشتریانشان خارج از شهر محل کارشان هستند، از ماژول ارسال پیامک منطقه‌ای بهترین استفاده را خواهند برد. 

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.