ارسال پیامک کد تخفیف

یکی از قابلیت‌های جذاب سامانه پیامک فراز اس ام اس، ارسال پیامک کد تخفیف و ارسال پیامک هدیه به مشتریان است. شما عزیزان می‌توانید برای افزایش فروش خود در بازه‌های زمانی مختلف از ارسال پیامک کد تخفیف استفاده کنید. این قابلیت رضایت مشتریانتان را افزایش داده و آن‌ها را به مشتری همیشگی و وفادار کسب‌و‌کارتان تبدیل می‌کند. فراز اس ام اس به شما در کسب اعتماد مخاطبانتان کمک خواهد کرد.
ارسال پیامک کد تخفیف با فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال کد تخفیف با پنل‌های پیامکی؛ بهترین راه‌کار برای افزایش فروش

بر‌اساس آمارها، بیش از 95‌درصد پیامک‌های تبلیغاتی توسط مخاطبان دیده می‌شوند. پس چرا نباید از این ظرفیت بالا برای افزایش فروش استفاده کنیم؟ یکی از راه‌کارهای بالا بردن میزان فروش کسب‌و‌کارها، ارسال پیامک کد تخفیف به مشتریان قدیمی یا جدید است. این ایده نه‌تنها باعث سودآوری می‌شود؛ بلکه رضایت و وفاداری مشتریانتان را نیز افزایش می‌دهد.

البته مشکلی که در ارسال پیامک کد تخفیف به مشتریان وجود دارد، این است که برخی از مشتریان دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند؛ بنابراین پیامک کد تخفیف شما را دریافت نمی‌کنند. اما سامانه پیامک فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های مسدود را نیز فراهم کرده است؛ بنابراین شما از طریق پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیام کوتاه به شماره‌های مسدود و بلک لیست را نیز خواهید داشت. تیم بازاریابی کسب‌و‌کارتان می‌تواند در کمپین‌های تبلیغاتی خود از قابلیت ارسال کد تخفیف برای مشتریان استفاده کند.

بررسی روش های ارسال پیامک کد تخفیف

ارسال پیامک هدیه و کد تخفیف در پنل اس‌ام‌اس به دو صورت اتوماتیک و دستی امکان‌پذیر است؛ شما می‌توانید یک سری کد تخفیف را آماده کرده و از طریق فایل اکسل در بخش امکانات پیشرفته > هدایا بارگذاری کنید. سپس به مشتریان خود بگویید که برای دریافت کد تخفیف، کارت شارژ یا موارد دیگر، کلمه اعلام شده را به سامانه پیامکی ارسال کنند.

در این حالت سامانه پیامک برای هر مشتری یک کد تخفیف اختصاصی در نظر می‌گیرد. در‌صورتی‌که کاربری بخواهد با یک شماره موبایل مجددا کد تخفیف دریافت کند، پنل پیامک این موضوع را متوجه شده و جلوی افراد سودجو برای دریافت کد تخفیف را می‌گیرد.

همچنین، شما عزیزان از قابلیت ارسال هدایا در سامانه پیامکی می‌توانید برای راه‌اندازی نرم‌افزار پیامکی ختم قرآن نیز استفاده کنید. از‌آنجایی‌که کاربر در ابتدا پیامک درخواست کد تخفیف را به خط اختصاصی شما در سامانه پیامک ارسال کرده است، این اس‌ام‌اس از نوع اطلاع‌رسانی محسوب شده و شما می‌توانید از طریق خطوط خدماتی اشتراکی نیز کد تخفیف ارسال کنید.

علاوه‌بر‌این، این امکان وجود دارد که فایل مشتریان خود را که از روش‌های مختلف یا افزونه باشگاه مشتریان وردپرس جمع‌‎آوری کرده‌اید، در سامانه قرار دهید؛ سپس از بخش ارسال > ارسال پیامک > ارسال پیامک از طریق فایل اکسل یا ارسال پیامک به دفترچه تلفن سامانه، پیامک خود را ارسال کنید.

نحوه ارسال پیامک کد تخفیف 

افزونه ارسال خودکار کد تخفیف از طریق وب سایت (افزونه آوانس)

برای ارسال خودکار کد تخفیف از طریق سایت، یک افزونه بسیار کاربردی برای ووکامرس ساخته شده است.  کلیه کاربران می‌توانند از افزونه آوانس برای ارسال خودکار کد تخفیف به مشتری بعد از خرید از سایت اقدام کنند. از این طریق مشتری را به خرید مجدد ترغیب خواهید کرد. ما راهنمای ویدیویی ارسال پیامک خودکار کد تخفیف از طریق ووکامرس و افزونه آوانس را در صفحه ارسال خودکار کد تخفیف بعد از خرید در سایت قرار داده‌ایم. شما با نصب این افزونه می‌توانید از طریق خط خدماتی نسبت به ارسال پیامک کد تخفیف به مشتری اقدام کنید.

افزایش فروش کسب‌و‌کار با ارسال پیامک کد تخفیف از فراز اس ام اس

با خرید سامانه پیامک فراز اس ام اس رضایت و وفاداری مشتریان خود را دو برابر کنید. شما عزیزان می‌توانید حتی به شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مسدود و بلک لیست نیز کد تخفیف پیامکی بفرستید و مشتریان را از جشنواره‌ها مطلع کنید. برای دریافت مشاوره با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک کد تخفیف چه کاربردهایی دارد؟

با ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف می‌توانید مشتریان خود را به خرید دوباره از مجموعه ترغیب کنید. این راه‌کار نه‌تنها میزان فروش را افزایش می‌دهد؛ بلکه معیار رضایتمندی مشتریان را نیز بالاتر می‌برد.

02هزینه ارسال اس‌ام‌اس کد تخفیف چقدر است؟

ارسال اس‌ام‌اس کد تخفیف در مقایسه با بسیاری از روش‌های بازاریابی و تبلیغات دیگر هزینه کمتری دارد. بازاریابی پیامکی روشی بسیار به‌صرفه برای افزایش فروش است. برای آگاهی از قیمت‌ها، وارد صفحه تعرفه خرید پنل پیامکی شوید.

03قابلیت ارسال کد تخفیف از طریق پیامک برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟

کلیه مغازه‌داران، اصناف، فروشگاه‌های اینترنتی، کسب‌و‌کارهای مجازی و حتی شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف نیز می‌توانند از قابلیت ارسال پیامک کد تخفیف در کمپین‌های تبلیغاتی خود استفاده کنند.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.