خرید پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » راهنما استفاده از پنل اس ام اس

راهنما استفاده از پنل اس ام اس

آموزش کار با پنل اس ام اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

 

می‌خواهیم در مورد راهنمای استفاده از سامانه پیامک با شما صحبت کنیم، معمولا زمانی که برای اولین مرتبه از نرم افزار سامانه پیامک استفاده می‌کنید،احتمالا  یک سری سوالات برای شما پیش می‌آید. در این مقاله می‌خواهیم در مورد اصطلاحات رایج در سامانه پیامکی با شما صحبت کنیم تا زمان استفاده از نرم افزار پنل اس ام اس یا زمانی که با پشتیبانی پنل پیامک به صورت تلفنی یا در تیکت گفتگو می‌کنید، راحت‌تر بتوانیم با یکدیگر صحبت کنیم.

 

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب مانند جیمیل است که می‌توانید از طریق سامانه پیامکی اقدام به ارسال پیامک نمایید، شما از طریق وسیله‌ای که بتوانید به اینترنت متصل شود، می‌توانید وارد سامانه پیامکی شوید و اقدام به ارسال اس ام اس نمایید، برای اینکه اطلاعات جامعی در مورد سامانه پیامکی داشته باشید پیشنهاد می‌کنم مقاله پنل پیامک چیست را مطالعه نمایید.

 

چگونه پیامک بفرسیتم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه باید به مخابرات مراجعه کنند و این باعث شده برخی افراد سودجو از این فرصت سو استفاده کنند و خود را پنل اس ام اس مخابرات معرفی کنند، با اینکه کوچکترین وابستگی به مخابرات ندارند، برای ارسال پیامک انبوه ما یک مقاله در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی نوشته‌ایم، اما شما بعد از ورود به پنل اس ام اس خودتان، با مراجعه به بخش ارسال اس ام اس می‌توانید از انواع روش‌های ارسال اس ام اس تبلیعاتی مانند ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، ارسال اس ام اس بر اساس شهر و استان، ارسال پیام کوتاه از دکل مخابرات BTS، یا ارسال پیامک به اصناف و مشاغل استفاده نمایید و ما بانک شماره موبایل تفکیک شده و بروز را به‌صورت رایگان در پنل پیامکی قرار داده‌ایم.

 

بلک لیست چیست؟

بعضی افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند و به اوپراتور اعلام کرده‌اند که تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند ( چگونه پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کنیم؟) به این افراد اصطلاحا لیست سیاه مخابراتی یا بلک لیست گفته می‌شود، برای اینکه بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال کنید می‌بایست از خط خدماتی(پیامک سفید) استفاده نمایید.

که در ادامه در مورد خط خدماتی توضیحات را خدمت شما اعلام می‌کنیم.

 

با کدام خط پیامک تبلیغاتی بفرستم؟

بعد از بعد از فعالسازی سامانه پیامک، چندین خط به‌صورت اشتراکی به پنل اس ام اس شما افزوده می‌شود که فقط قابلیت ارسال اس ام اس دارند، منظور از خط اشتراکی یعنی خطوطی که در پنل پیامک شما و سایر کاربران مشترک است بنابراین خطوط اشتراکی قابلیت دریافت پیامک ندارند، برای اینکه بتوانید از طرف مخاطب پیامک دریافت کنید، نیاز به خط اختصاصی دارید، ما برای کاربرانمان به‌صورت رایگان خط اختصاصی در اختیارشان قرار می‌دهیم. برای اینکه خط اختصاصی داشته باشید کافی است به بخش عملیات حساب > خرید شماره مراجعه نمایید و در تب 50001 خط اختصاصی رایگان 15 رقمی را سفارش دهید در صورتی که نیاز به خط اختصاصی با تعداد ارقام کمتری دارید می‌توانید از همین بخش، خط اختصاصی خریداری نمایید. (تعرفه خرید خط اختصاص)

 

زمانی که شما وارد بخش ارسال > ارسال پیامک می‌شوید، در انتهای صفحه تعداد خیلی زیادی شماره برای ارسال پیامک وجود دارد، شاید زمانی که اولین مرتبه بخواهید پیامک ارسال کنید، انتخاب خط مناسب کمی دشوار به نظر برسد. جای نگرانی نیست، همین الان کاربرد تمام خطوط را به شما می‌گوییم.

در سامانه پیامکی فراز بعد از ارسال تصویر کارت ملی و به محض تایید مدارک، شماره خط 100009 و خط 50000145 و خط 50000949 و +98SIM به پنل اس ام اس شما افزوده می‌شود. فرق این خطوط برای چیست؟ آیا از تمام این خطوط می‌توانیم برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنیم؟ از کدام خط برای ارسال پیامک اطلاع‌رسانی و وب سرویس استفاده کنم؟ کدام خط خدماتی است؟ اصلا خط خدماتی چیست؟ در ادامه به تمام این سوالات پاسخ ‌می‌دهیم.

 

ارسال اس ام اس را شروع کنید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توانید از خطوط 5000145 و 100009 و 5000949 استفاده نمایید این خطوط قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی دارند، سرعت ارسال پیامک این خطوط بسیار بالا بوده و پیامک شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آن‌ها فعال است ارسال می‌شود و هزینه پیامک‌هایی که به دلیل بلک لیست به گوشی مخاطب ارسال نشده به جساب شما عودت داده می‌شود.

 

به خط خدماتی، پیامک سفید هم گفته می‌شود زیرا این خطوط فقط قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی را دارند و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با این خط مقدور نیست، این خط برای ارسال کدهای فعال سازی، اتصال سامانه پیامک به سایت و افزونه های پیامکی و یاداوی بدهی افراد، ارسال کد رهگیری مرسولات پستی، یاداوری بدهی افراد ، تبریک تولد و… قابل استفاده می‌باشد و پیامک هایی که با این خط ارسال می شود به سرعت به دست مخاطب می رسد. (خط خدماتی بدون سفته)

 

کدام اوپراتور برای ارسال پیامک مناسب‌تر است ؟

ما چندین اپراتور برای ارسال پیامک داریم، اپراتور 1000، اپراتور 3000، اپراتور 5000 و اپراتور خط ثابت و…

اول اینکه اپراتور 1000 و 5000 و3000 و… را از کجا متوجه شویم؟ بسیار ساده است وقتی که می‌خواهیم پیامک ارسال کنیم، اگر اول شماره 1000 باشد، اپراتور 1000 است مثلا خط 100009 از اپراتور 1000 است و خطوط 5000145 و 5000949 از اپراتور 5000 هستند.

قدرت ارسال پیامک اپراتور 1000 و 3000 نسبت به سایر اپراتور بالاتر است و کیفیت ارسال اس ام اس بالاتری دارد، اما قیمت پیامک اوپراتور 1000 نسبت به اپراتور 5000 بیشتر است. (برای مشاهده تعرفه پیامک، به بخش پروفایل مراجعه نمایید)

هزینه ارسال اس ام اس اپراتور 5000 کمتر است و سرعت ارسال پیامک برای اوپراتور 5000 کمی کمتر از اوپراتور 1000 است، اگر هزینه ارسال پیام کوتاه برای شما اولویت دارد، پیامک را با اپراتور 5000 ارسال نمایید و اگر کیفیت ارسال پیامک برای شما مهم است، پیامک را توسط اوپراتور 1000 ارسال نمایید.

 

تیکت چیست؟

در کنار پشتیبانی تلفی که از کاربرانمان داریم لزوما برای ارتباط با ما نیازی به تماس تلفنی نیست و  ما یک سیستم پشتیبانی به عنوان تیکت داریم، که شما می‌توانید از طریق این بخش تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کنند و در همان بخش به سوال شما پاسخ دهند، پاسخ دهی به تیکت‌ها معمولا کمتر از 15 دقیقه طول می‌کشد و کارشناسان ما به‌سرعت درخواست شما را بررسی می‌کنند در بخش ارسال تیکت پشتیبانی به سوال شما پاسخ می‌دهند.

 

آموزش ویدیویی استفاده از پنل اس ام اس

در کنار همه این توضیحات، ما برای اینکه شما بتوانید از سامانه پیام کوتاه به‌راحتی استفاده کنید، یک‌ سری ویدیو‌های آموزشی تولید کرده‌ایم، به کمک این ویدیوها شما می‌توانید کار با تمام ماژول‌های پنل اس ام اس را یاد بگیرید و اصطلاحا استاد کار با نرم افزار پنل پیامک شوید.

برای مشاهده ویدیوهای اموزشی لطفا به صفحه آموزش ویدیویی کار با سامانه پیامک مراجعه نمایید.

 

امیدوارم در این مقاله توانسته باشم، آنچه برای کار با سامانه پیامک نیاز داشتید را توضیح دهم. اگر سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا در بخش نظرات این مقاله، سوال خودتان را مطرح نمایید تا به‌صورت کامل به سوال شما پاسخ دهم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036