خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

ارسال پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

ارسال پیامک انبوه lbs
مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

با سرویس ارسال پیامک زنده (live) پیامک‌ها بصورت هدفمند ارسال می‌شوند، ارسال از طریق دکل‌ LBS همراه اول به افرادی که در محل مورد نظر حضور دارند یا در حال تردد هستند، بدون تاخیر زمانی و به‌صورت زنده ارسال خواهد شد، این سرویس مشابه سرویس ارسال پیامک BTS ایرانسل می‌باشد، با این تفاوت که ارسال‌ها بدون تاخیر زمانی و بصورت آنی به محدوده مشخص شده از طرف شما ارسال خواهد شد.

سرویس مکان مبنا (LBS) به انگلیسی: Location-based service ، یک سرویس در سطح نرم افزاری است که از داده‌های مربوط به مکان جغرافیایی برای کنترل برخی ویژگی‌های نرم افزاری استفاده می‌کند.

 

نکته مهم: این سرویس قرار بود برای مشترکین همراه اول در در تهران هستند راه اندازی شود و سپس برای سایر مناطق راه اندازی شود و در حال حاضر این سرویس به کلی از سمت همراه اول غیر فعال است.

 

پنل ارسال پیامک زنده یا ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد

سامانه پیامک فراز اس ام اس که محصول شرکت زرین ارتباطات آسیا است این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می‌دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین موبایل همراه اول به آنها اطلاع رسانی نماییم.

پنل ارسال پیامک زنده همراه اول، یکی از هوشمندترین و کاربردی‌ترین و هدفمندترین روش‌های موجود در حوزه سرویس ارسال پیامک انبوه است که نتیجه‌گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیامک را از یک سو و رضایت‌مندی بیشتر از سوی دریافت‌کنندگان پیامک را به دلیل دریافت پیامک هدفمند و نه پیامک غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد .

سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه، تشخیص داده و سرویس های متنوعی را براساس آن ارائه دهد. بنابراین یکی از تفاوت‌های اصلی سرویس lbs همراه اول این است که بر خلاف ارسال پیامک زنده نیازی به خرید تجهیزات نیست و فقط با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از سرویس ارسال پیامک lbs همراه اول استفاده کنید.

 

تفاوت سرویس ارسال پیامک  LBS با ارسال پیامک BTS ایرانسل

این سرویس قرار است به زودی از طریق شبکه همراه اول ارائه شود البته هنوز سرویس lbs از سمت همراه اول ارائه نشده است.

تاکنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین، برای اپراتور ایرانسل و با عنوان ارسال پیامک به BTS ارائه می‌شد و سامانه پیامک فراز اس ام اس هم اکنون نیز توانایی ارسال پیامک bts ایرانسل را دارد.

البته لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده بر روی بستر اپراتور ایرانسل، سرویس کاملا زنده نیست و موقعیت مکانی مشترکین را به صورت هفته‌ای شناسایی می‌نمود. شماره‌های مقصد شناسایی شده و درخواست‌های مربوط به این سرویس از 72 ساعت قبل بایستی ثبت شود بنابراین سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایند.

تفاوت سرویس ارسال پیامک زنده با سرویس ارسال منطقه‌ای

تفاوت اصلی lbs همراه اول با سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای این است که در ارسال منطقه‌ای، بانک شماره ای از مشترکین براساس کدپستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده‌اند تهیه شده و جهت ارسال پیامک در سامانه پیامک قرار دارد اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده LBS لیست مشترکین همراه اول که در محدوده مکانی مورد نظر وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه، ارسال پیامک براساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره‌های فعال در ان منطقه ارسال می شود.

  • هدفمندسازی اطلاع‌رسانی‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنها و جلوگیری از ارسال پیامک‌های اسپم غیرهدفمند
  • افزایش رضایت‌مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویس‌ها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیامک‌های متعدد غیرهدفمند
  • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسال پیامک لحظه‌ای مبتنی بر مکان (در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد.)
  • امکان ارسال پیامک زنده، براساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی

برای تهیه سامانه پیامک می توانید با مشاهده تعرفه ارسال پیامک نسبت به خرید سامانه پیامک از فراز اس ام اس اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853