پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » شب یلدا بهترین فرصت برای فروش بیشتر

شب یلدا بهترین فرصت برای فروش بیشتر

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲۲ تیر ۱۴۰۳

یلدا یعنی  یادمان باشد…

شب یلدا یکی از سنت های دیرینه ما می باشد و شبی متفاوت از سایر شب ها می باشد. در این شب شور و شوق دیگری در میان مردم وجود دارد. بسیاری از کسب و کارها از این فرصت ویژه شب یلدا استفاده می کنند و محصولات و خدمات خود را با تخفیف یلدایی ارائه می دهند. از گذشته تا امروز تخفیف یکی از راه های بازاریابی و تبلیغات به حساب می آید. اما اینکه چگونه در این مدت محدود و تا قبل از شب یلدا تخفیفات خود را اطلاع رسانی کنیم، سوالی هست که همیشه ذهن صاحبان کسب و کار را درگیر کرده است.

مطمعنا در دنیای امروز بهترین و سریعترین روش تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده از بازاریابی پیامکی است. ارسال پیامک انبوه راحت ترین و کم هزینه ترین روش اطلاع رسانی و تبلیغات مخصوصا زمانی که مدت تبلیغات محدود است می باشد. تقریبا تمامی کسب و کارها می توانند از روش ارسال پیامک انبوه برای فروش بیشتر در شب یلدا استفاده کنند که در ادامه چند مثال برای کسب و کارهای مختلف را عنوان می کنیم.

 

برای مثال :

اگر آرایشگاه زنانه دارید بهترین زمان است که با یک پیام تبلیغاتی و در نظر گرفتن تخفیف ویژه یلدا به بازاریابی و تبلیغات برای آرایشگاه خود بپردازید و درامد خود را یک هفته به طور قابل توجه ای افزایش دهید. می توانید متن پیام را این گونه بنویسید:

************************************

پیشاپیش یلداتون مبارک باشه

سالن زیبایی گیسو با 30 درصد تخفیف ویژه یلدا منتظر حضور شماست.

***************************************

در صورتی که رستوران دارید و دنبال راه حلی برای تبلیغات برای رستوران خود هستید :

****************************************

رستوران هیزم با سرویس ویژه شب یلدا در خدمت شماست.

شماره تماس جهت رزرو:021******

***************************************

شاید مردم در طول سال زیاد کتاب حافط را مطالعه نکنند اما طبق آیین و سنت در شب یلدا کتاب حافظ خوانده می شود، پس اگر انتشارات و کتابفروشی دارید، این فرصت را غنیمت بشمارید  و به بازاریابی و تبلیغاتی برای کتابفروشی و انتشارات خود بپردازید.

*******************************************

شب یلدایی انتشارات یساولی

انواع دیوان حافظ انتشارات یساولی از تاریخ 25آذر الی 2دی با تخفیف 20% عرضه خواهد شد

آدرس:……………..

در کنار همه مشاغل یکی از شغل هایی که در شب یلدا بازار خوبی دارد آتلیه ها و عکاسی ها می باشند. معمولا افراد دوست دارد در این شب با تم ها و دکورهای یلدایی عکس داشته باشند. پس بهترین روش برای بازاریابی و تبلیغات برای آتلیه را از دست ندهید.

*****************************************

منتظر دکور عکاسی متفاوت امسال ما در شب یلدا باشید!

آتلیه جوان

********************************************

 

اگر سایت و یا فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی دارید تنها می توانید با ارسال پیامک انبوه و در نظر گرفتن تخفیف فروش فوق العاده ای داشته باشید:

****************************************

۱۰٪‌ تخفیف وارسال رایگان ویژه شب یلدا تا ۷دیماه با ارسال کلمه “یلدا”

فروشگاه آنلاین ******

***************************************

در نظر داشته باشید که تنها با دریافت یک خط اختصاصی رایگان از سامانه پیامک فراز اس ام اس می توانید ارتباط دوطرفه و دریافت پیامک داشته باشید.

اگر فروشگاه پوشاک و یا هر فروشگاهی دارید می توانید از ارسال پیامک برای بازاریابی و تبلیغات فروشگاه خود برای شب یلدا اینگونه استفاده کنید.

**********************************

*فروشگاه گراد *

همراه گراد یلدایی متفاوت وبه یاد ماندنی را تجربه کنید .

*هدیه یلدا 20 % تخفیف*

***************************************

20درصد تخفیفافق کوروش صاحب الزمان روبروی مسجد الغفور

از ۱۰٪ تا ۵۰٪ تخفیف

یلدا مبارک

*********021

در ادامه قابلیت های یک سامانه پیامک حرفه ای که می تواند به شما کمک کند تا یک فروش استثنایی برای شب یلدا داشته باشید را بیان می کنیم.

جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان

پیشنهاد همیشگی فراز اس ام اس به کاربران این است که همیشه بانک شماره موبایل مشتریان خود را جمع آوری کنید تا در موقعیت هایی مانند شب یلدا بتوانید تخفیفات خود را به آن اطلاع رسانی کنید. مطمعنا بااستفاده از بانک شماره موبایلی که از مشتریان خود جمع آوری می کنید می توانید ارسال پیامک هدفمند داشته باشید.

شاید اینگونه برداشت کنید که دریافت و یادداشت شماره موبایل مشتریان برای استفاده در بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه کار سختی است. اما با راهکارهایی که در این مقاله خواهیم گفت خواهید دید که نه تنها کار سختی نیست بلکه مشتری شما از این موضوع استقبال خواهد کرد.

مطمعنا اگر شما به مشتری خود بگویید که شماره موبایل خود را بدهید تا برای شما پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم، از دادن شماره موبایل اجتناب خواهند کرد. سامانه پیامک فراز اس ام اس در مشاوره های رایگان خود همیشه به کاربران پیشنهاد می کند که همیشه سعی کنید برای مشتری مفید باشید. مشتری باید این احساس را داشته باشد که در قبال شماره موبایلی که از او دریافت می کنید مزیتی نیز برای او در نظر گرفته اید.

می توانید اینگونه بیان کنید که با عضویت در  باشگاه مشتریان ما از تخفیفات ویژه ما برای مشتریانمان با خبر شوید.

زمانی که میخواهید شماره موبایل مشتریان خود را یادداشت کنید، اگر بخواهید این کار را بر روی کاغذ انجام دهید علاوه بر اینکه حس خوبی را به مخاطب منتقل نمی کند، احتمالا گم شدن و ناخوانا بودن شماره ها وجود دارد. اما بااستفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس شما می توانید در دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک شماره ها را به راحتی ذخیره نمایید. علاوه بر ذخیره شماره موبایل این امکان وجود دارد که اطلاعات دیگری مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و … را نیز در دفترچه تلفن پنل اس ام اس خود ذخیره نمایید.

با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد پنل اس ام اس فراز اس ام اس می توانید پیامک ارسالی خود را برای مشتریان انحصاری کنید. مطمعنا اینکه مشتری شما احساس کند که این پیام اختصاصی برای او ارسال شده است و پیامک به صورت انبوه ارسال نشده است حس خوبی را در مشتری ایجاد می کند. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک بر اساس کلمات کلیدی می توانید به صورت خودکار برای هر فرد با نام پیامک ارسال کنید.

*******************************

پیمان عزیز 30 درصد تخفیف یلدایی پوشاک گراد را از دست ندهید.

فقط تا آخر هفته فرصت دارید.

********021

************************************

همچنین در صورتی که تاریخ تولد مشتری را نیز دریافت کنید، می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک خودکار تبریک تولد به صورت خودکار پیامک تبریک تولد برای مشتری ارسال کنید.

************************************

پرهام عزیز تولدتان مبارک

30 درص  تخفیف فست فود ماه تولد به مناسب تولد شما تا آخر هفته

منتظر حضورتان هستیم.

****************************

با استفاده از قابلیت ها و ویژگی های یک سامانه پیامک حرفه ای می توانید ارتباط دائمی و موثری با مشتریان خود داشته باشید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

در سامانه پیامک فراز اس ام اس  علاوه بر امکاناتی که برای ارتباط با مشتری و مشتری مداری در نظر گرفته شده است، جهت بازاریابی و تبلیغات انبوه و ارسال پیامک انبوه نیز بانک شماره موبایل به تفکیک و به روز در پنل اس ام اس  وجود دارد که در ادامه تیتروار عنوان شده است:

ارسال پیامک انبوه منطقه ای (به تفکیک شهر)

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

ارسال پیامک انبوه به تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک انبوه به تفکیک کد پستی

ارسال پیامک انبوه ویژه مشاغل و اصناف

سامانه پیامک فراز اس ام اس نیز این فرصت را غنیمت شمرده تا با تخفیف ویژه برای خرید پنل اس ام اس یلدای شما را شیرین تر کند

کد تخفیف : yalda

 

 

 

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000