ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

اگر شما یک کسب‌و‌‌کار دارید که محصولات لاکچری می‌فروشید یا قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی با توانایی مالی بالا را دارید، قطعا ارسال پیامک بر اساس پیش شماره برایتان ایده‌ای عالی خواهد بود. این طبیعی است که افرادی که شماره موبایل تهران با کد 1 از 0912 دارند، توانایی بالاتری برای خرید محصولات لاکچری خواهند داشت و می‌توانند مشتریان بالقوه بهتری برای کسب‌و‌کار شما باشند. فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک بر‌اساس کد پیش‌شماره را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.
ارسال پیامک بر اساس پیش شماره با فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

معمولا اشخاص ثروتمند یا افرادی که موقعیت اجتماعی بالاتری دارند، از شماره‌های کد 1 همراه اول استفاده می‌کنند. برای مثال، می‌توانیم به تجار و بازرگانان محترم اشاره کنیم که معمولا شماره‌ تلفن‌ همراه رند با کدهای پایین دارند. برای ارسال پیامک تبلیغاتی به این افراد می‌توان از قابلیت جذاب فراز اس ام اس یعنی ارسال پیامک بر اساس پیش شماره استفاده کرد. این قابلیت به شما کمک می‌کند جامعه هدف خود را بهتر بشناسید و تبلیغاتی هدفمند انجام دهید.

امکان ارسال پیامک به پیش‌شماره‌های مختلف؛ از کد 1 تا کد 0

در کلان شهر تهران برای ارسال پیامک بر اساس پیش شماره و کد می‌توانید شماره‌های رند را گلچین کرده و به پیش‌شماره‌های رند زیر پیامک تبلیغاتی ارسال کنید:

  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 1
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 2
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 3
  • ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های کد 4
  • ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های کد 5
  • ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های کد 6
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 7
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 8
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 9
  • ارسال پیامک به شماره‌های کد 0

 کلیه این شماره‌هایی که بر اساس کد و پیش‌شماره در سامانه برای تهران و سایر شهرها وجود دارند، شماره‌های به‌روز و فعال هستند. شما عزیزان می‌توانید برای تبلیغ فروش محصولات گران‌قیمت و لاکچری خود از این روش و ایده بازاریابی نوین استفاده کنید.

نحوه ارسال پیامک بر اساس پیش شماره در سامانه فراز اس ام اس

ما در شرکت فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک بر اساس کد را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید بر اساس پیش‌شماره به شماره موبایل‌های دائمی یا اعتباری تهران پیامک تبلیغاتی بفرستید. برای ارسال پیامک بر اساس کد (پیش شماره)، از بخش ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال منطقه‌ای کشوری > پیش شماره > استان و شهر مورد‌نظر را انتخاب کنید؛ سپس همه پیش‌شماره‌های ثبت‌شده برای شهر نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید به شماره‌های کد 1، کد 2 و سایر کدها تا شماره‌های کد 9 تهران پیامک ارسال کنید.

به این ترتیب این امکان برای کسب‌و‌کارهای مختلف کشور به‌وجود می‌آید که به شماره‌های لاکچری یا پیش‌شماره‌های رند در تهران یا سایر شهرها پیامک ارسال کنند.

آموزش نحوه ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

 ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی بر اساس پیش‌ شماره با پنل پیامکی فراز اس ام اس

شما عزیزان می‌توانید با خرید پنل اس ام اس، از شرکت فراز اس ‌ام‌ اس به بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور به تفکیک پیش‌شماره، کدپستی و همچنین به تفکیک سن و جنسیت پیامک ارسال کنید. فراز اس ام اس همراه همیشگی کسب‌و‌کارتان در بازاریابی و تبلیغات هدفمند خواهد بود.

سوالات متداول

01ارسال پیامک بر اساس پیش شماره چه کاربردی دارد؟

کسب‌و‌کارهایی که محصولات گران یا لاکچری می‌فروشند، از ایده خلاقانه ارسال پیامک به پیش‌شماره‌های مختلف استفاده می‌کنند. این قابلیت امکان ارسال پیامک به کدهای 1، 2 و سایر پیش‌شماره‌های لاکچری را فراهم کرده است.

02هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی بر‌اساس کد چقدر است؟

ارسال پیامک تبلیغاتی بر‌اساس پیش‌شماره، یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات است. شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت خدمات پیامکی فراز اس ام اس با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید.

03ارسال اس‌ام‌اس بر‌اساس کد پیش‌شماره، برای چه کسب‌و‌کاری مناسب است؟

کلیه کسب‌و‌کارهایی که محصولات لاکچری و گران می‌فروشند، بهتر است از ایده ارسال پیامک تبلیغاتی به پیش‌شماره‌های رند و لاکچری استفاده کنند. این قابلیت برای اصناف و مغازه‌داران، شرکت‌ها و حتی فروشگاه‌های فضای مجازی و اینترنتی مناسب است.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.