ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات یکی از دغدغه‌های بسیاری از کسب‌وکارهای کشور است. معمولا بنگاه‌های اقتصادی مختلف هر سال مبالغی را برای تبلیغات پیامکی هزینه می‌کنند و انتظار دارند که اس‌ام‌اس‌هایشان به لیست سیاه نیز ارسال شود. سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را برای مخاطبان خود فراهم کرده است. با فراز اس ام اس برای کسب‌و‌کار خود تبلیغات هدفمند انجام دهید.
ارسال پیامک به بلک لیست با پنل فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات، یکی از بهترین راه‌کارهای تبلیغاتی برای کسب‌و‌کارهای مختلف است. برای ارسال پیامک به شماره‌های مسدود نیاز به خرید سخت افزار نیست و با هزینه بسیار کمتر از دستگاه ارسال پیامک با gsm modem می‌توانید پیامک خود را به شماره‌های لیست سیاه مخابرات ارسال کنید.

راه‌کارهای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات

به‌طور‌کلی، فرستادن پیام کوتاه به شماره‌های مسدود کار سختی نیست. فراز اس ام اس امکان ارسال اس‌ام‌اس به لیست سیاه را با 2 راه‌کار جذاب فراهم کرده است:

  • ارسال پیامک با خط خدماتی
  • ارسال پیامک با سیم‌کارت

با خط خدماتی امکان ارسال پیامک اطلاع‌رسانی وجود دارد. البته با این خط نمی‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما عزیزان برای ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه باید از روش ارسال سیم‌کارت استفاده کنید.

چگونه بفهمیم در بلک لیست اس‌ام‌اس هستیم؟ نحوه فعال‌سازی پیامک تبلیغاتی

بسیاری از کاربران فراز اس ام اس همواره این سوال را می‌پرسند که چگونه می‌توان فهمید شماره ما در بلک لیست مخابرات قرار دارد یا خیر؟ ما کار را برای شما راحت کرده‌ایم! کافی است وارد صفحه استعلام آنلاین بلک لیست مخابراتی شوید و با وارد کردن شماره موبایل خود متوجه شوید که پیامک تبلیغاتی شما فعال است یا نه. همچنین می‌توانید عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید؛ در‌صورتی‌که پیامک تبلیغاتی شما فعال باشد، پیامک ارسال‌شده با مضمون زیر است: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است. همچنین اگر پیامک تبلیغاتیتان غیر‌فعال باشد، پیامک ارسال شده به شما به صورت زیر خواهد بود: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا 24 ساعت آینده فعال می‌شود.

اما اگر مشترک ایرانسل هستید، برای خروج از لیست سیاه ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال کنید؛ البته در‌صورتی‌که پنل پیامکی از فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) تهیه کنید، به‌راحتی می‌توانید از ترفند دور زدن بلک لیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک را مسدود کرده‌اند، استفاده کنید.

راهنمای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی در پنل فراز اس ام اس

بعد از پاسخ به سؤال چگونه بفهمیم در لیست سیاه هستیم، نوبت به استفاده از روش‌های مختلف ضد‌بلاک اس‌ام‌اس می‌رسد. روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بر‌اساس ماهیت پیامک شما متفاوت است. در ادامه در‌مورد روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بیشتر توضیح داده می‌شود.

  • ارسال پیامک با سیم‌کارت: برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست استفاده می‌شود.
  • ارسال پیامک با خط خدماتی: برای ارسال پیامک غیر‌تبلیغاتی مانند ارسال کد فعال‌سازی، تبریک تولد و سایر انواع پیامک اطلاع‌رسانی استفاده می‌شود.

در سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس قابلیت ارسال پیامک از طریق خط خدماتی و ارسال پیامک با سیم‌کارت وجود دارد که شما می‌توانید براساس نیاز خود از خط مربوطه برای ارسال پیامک استفاده کنید.

 ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود با فراز اس ام اس

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به‌ شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک، خط ارسال پیامک را +98 SIM  انتخاب کنید. پیامک شما با شماره‌های سیم‌کارتی شرکت ما ارسال می‌شود. در‌واقع نیازی به خرید هیچ سخت‌افزاری نیست و همه مراحل به‌صورت نرم‌افزاری انجام می‌شود. در نهایت می‌توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی ملاحظه کنید.

ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به لیست سیاه با خط خدماتی

در مقابل خطوط تبلیغاتی که برای ارسال پیامک‌های بالک (ارسال پیامک انبوه) موجود هستند، خطوط دیگری وجود دارند که به خطوط خدماتی معروف‌اند. خط خدماتی همان خط تبلیغاتی است و از نظر ظاهر نیز تفاوتی ندارد؛ اما با خط خدماتی می‌توانید به شماره‌های مسدود پیامک بفرستید. امروزه قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی وجود ندارد؛ زیرا برای فعال‌سازی خط خدماتی باید به اپراتور سفته و تعهد بدهید که با این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید. خطوط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی و پیامک وب سرویس قابل استفاده است.

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات 

کاربرد خط خدماتی؛ ارسال پیامک به بلک لیست چه کاربردی دارد؟

خط خدماتی تفاوت فراوانی با خط‌های شخصی و تبلیغاتی دارد و مزایای متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با مهم‌ترین کاربردها و مزایای خط خدماتی آشنا می‌شویم.

  • همه پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کد فعال‌سازی یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
  • پیامک‌هایی که برای یادآوری پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
  • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
  • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
  • پیامک‌های تبریک تولد که به‌صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
  • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را می‌توان با خط خدماتی فراز اس‌ام‌اس ارسال کرد.

همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا همه بتوانند پیامک‌های اطلاع‌رسانی خود را با خط خدماتی فراز اس ام اس به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنند.

ارسال پیامک به لیست سیاه با سامانه هوشمند فراز اس ام اس

برای ارسال پیامک نیازی به خرید مودم Gsm نیست؛  با خرید پنل اس ام اس شما قادر هستید پیامک خود را بدون خرید تجهیزات سخت‌افزاری انجام دهید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود از طریق خط +98 sim (خط سیمکارت) پیامک شما به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال می‌شود و برای ارسال پیامک‌های کد تایید و پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی دارند، پیامک از طریق خط خدماتی به لیست سیاه مخابراتی ارسال می‌شود.

سوالات متداول

01آیا امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست وجود دارد؟

بله؛ فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات را فراهم کرده است. البته این کار توسط روش ارسال پیامک با سیم‌کارت انجام می‌شود.

02آیا می‌توان با خط خدماتی اس‌ام‌اس تبلیغاتی فرستاد؟

خیر؛ امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی میسر نیست. این کار فقط از طریق خط سیم‌کارت انجام خواهد شد.

03هزینه خرید پنل پیامکی چقدر است؟

به‌طور‌کلی بازاریابی پیامکی یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات در دنیا محسوب می‌شود. فراز اس ام اس امکان فرستادن پیامک هدفمند تبلیغاتی با قیمت مناسب را فراهم کرده است. برای آگاهی از قیمت‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.