ارسال پیامک با مودم سیمکارتی GSM

احتمالا شما نیز با مشکل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی سیم‌کارتی مواجه شده‌اید. از آن‌جایی که ارسال پیامک به بلک لیست امکان‌پذیر نیست، راه‌های مختلفی برای عبور از آن ایجاد شده است. یکی از این راه‌ها، استفاده از دستگاه ارسال پیامک gsm محسوب می‌شود. مودم جی اس ام یک دستگاه سخت‌افزاری برای ارسال پیامک است. با کمک این مودم می‌توان اتصال سیم کارت به کامپیوتر و دریافت اس ام اس را به‌راحتی انجام داد.
ارسال پیامک با مودم سیمکارتی GSM در فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

اگر هدف شما در بازاریابی پیامک تبلیغاتی، ارسال پیام‌های محدود است، استفاده از سیستم IT بهترین راهکار برای شرکت و بیزینس شما محسوب می‌شود. برای این‌کار می‌توانید یک سیستم ارسال پیامک با مودم راه‌اندازی کنید. راه‌اندازی سریع و سایر مزایای این سیستم، فرصت بسیار خوبی برای محقق ساختن هدف ارسال پیامک به بلک لیست خواهد بود.

مزایا و کاربرد استفاده از GSM؛ مودم ارسال پیامک انبوه

اتصال سیم کارت به کامپیوتر و دریافت اس ام اس از طریق GMS امکان‌پذیر است. برای این‌کار باید یک دستگاه ارسال پیامک بخرید؛ سپس نرم‌افزار GMS را روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ نصب کنید. از طریق این مودم و نرم‌افزار ارسال پیامک تبلیغاتی به‌راحتی انجام‌پذیر است. در ادامه به بررسی کاربرد و مزایای استفاده از مودم ارسال پیامک GMS می‌پردازیم:

  • ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست
  • تعرفه کمتر ارسال پیامک نسبت به ارسال پیامک سیمکارت با پنل اس ام اس
  • ارسال سریع پیامک در حجم کمتر از 200 پیامک

استفاده از این روش، مزایای متعددی دارد در عین‌حال، ارسال پیامک با مودم سیمکارتی مشکلاتی را نیز به‌همراه دارد. از جمله محدودیت ارسال پیامک، تا 200 تا در روز، پیگیری مداوم برای ارسال پیامک‌ها و هزینه بالای مودم ارسال پیامک از معایب این روش محسوب می‌شود.

نرم افزار ارسال پیامک با مودم gsm؛ مدیریت پیامک انبوه

برای راه‌اندازی سیستم ارسال پیامک از طریق اینترنت، باید ابتدا یک مودم GSM یا موبایل تهیه کنید. پس از آن، یک سیم‌کارت، کابل اتصال موبایل یا مودم به لپ‌تاپ و نرم‌افزار gsm نیز باید فراهم شود. برای استفاده طولانی‌مدت، مودم بهتر از گوشی همراه عمل می‌کند.

قیمت مودم GSM؛ راهکار قطعی ارسال پیامک به بلک لیست

کاربران ما دائما تماس می گیرند که راهکار قعطی برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست چیست؟ شما می‌توانید از دستگاه ارسال سیمکارت استفاده کنید. قیمت دستگاه‌های ارسال پیامک سیمکارتی بر‌اساس تعداد سیمکارت‌های قابل نصب در مودم متفاوت است. در کنار دستگاه ارسال پیامک GSM باید سیمکارت جداگانه تهیه شود. با‌این‌وجود، بسیاری از افراد مودم ارسال پیامک را به خرید پنل اس ام اس ترجیح می‌دهند.

پنل اس ام اس؛ راهکاری ارزان قیمت به‌جای خرید مودم

استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال پیامک با سیم کارت کاربرد دارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که بدون خرید هیچ دستگاه سخت‌افزاری بتوانید ارسال پیامک به بلک لیست را آغاز کنید. بعد از خرید سامانه پیامک وارد سایت شده و در قسمت انتخاب شماره ارسال SMS، پیامک خط +98sim را انتخاب کنید سامانه پیام کوتاه به صورت خودکار پیامک شما را از خط شماره موبایل ارسال می‌کند. سایر مزایای این روش، به شرح زیر است:

  • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست بدون محدودیت در تعداد ارسال پیامک
  • جلوگیری از اتلاف وقت و نیروی انسانی
  • بانک شماره موبایل تفکیک شده و قابل استفاده برای ارسال پیامک
  • پنل اس ام اس نیاز به سخت افزار جانبی مانند GSM Modem و خرید سیمکارت ندارد.
  • سرعت ارسال پیامک در سامانه پیامکی به شماره‌های فعال برای دریافت پیام‌های تبلیغاتی، بسیار بیشتر از مودم جی اس ام می باشد.
  • امکان ارسال پیامک با شماره‌های اختصاصی (پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰) فقط در پنل های اس ام اس وجود دارد.
  • در ارسال پیامک با سیمکارت شخصی باید سیستم شما برای ارسال پیامک دائما روشن باشد. در صورتی که در سامانه پیام کوتاه بعد از ثبت درخواست ارسال پیامک انبوه می‌توانید سیستم را خاموش کنید. پیامک از طریق سرور فراز اس‌ام‌اس که 24 ساعته فعال است ارسال خواهد شد.

استفاده از پنل اس ام اس، مشکلاتی نیز به‌همراه دارد، برای مثال، تاخیر ارسال پیام و هزینه بیشتر تعرفه پیام‌ها، از معایبی است که کاربران را برای استفاده از این روش دو دل می‌کند. با‌این‌حال شما می‌توانید با بررسی همه جوانب دو روش خرید مودم GSM و پنل پیامکی، بهترین روش را برای رسیدن به هدف بازاریابی خود انتخاب کنید.

پنل پیامکی و مودم جی اس ام؛ راهکاری برای عبور از بلک لیست

انواع پنل پیامکی فراز اس ام اس؛ عبوری مطمئن از بلک لیست مخابرات

پنل ارسال اس ام اس یک نرم‌افزار (اسکریپت) تحت وب برای ارسال پیامک است که امکان ارسال و دریافت پیامک را از طریق اینترنت فراهم می‌کند. این پنل پیامک برای ارسال اس ام اس نیاز به سخت افزار جانبی مانند GSM Modem و یا سیم کارت ندارد. زیرا شما می‌توانید به‌صورت نرم‌افزاری خط ارسال پیامک را انتخاب کنید. همچنین پنل پیامک امکانات بسیار متعددی نظیر ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس کد‌پستی، ارسال منطقه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ در‌صورتی که مودم سیمکارتی امکان ارائه چنین قابلیت‌هایی را ندارد. شما می‌توانید برای راهنمای خرید انواع پنل‌های پیامکی، با کارشناسان فراز اس ام اس در تماس باشید.

سوالات متداول

01آیا با پنل پیامکی، امکان دریافت اس ام اس نیز وجود دارد؟

بله؛ در واقع دریافت پیام ارتباطی با سیم کارت ندارد بلکه این سیمکارت‌ها به‌صورت مجازی است و مدیریت پیام‌های دریافتی و ارسالی از طریق پنل قابل دسترسی خواهد بود.

02محدودیت ارسال پیامک تبلیغاتی با مودم GSM چقدر است؟

با مودم ارسال پیامک (بسته به نوع و مدل مودم) شما می‌توانید در روز حدود 200 پیام ارسال کنید.

03ارسال پیامک با سیم کارت از طریق کامپیوتر چه تفاوتی با مودم دارد؟

ارسال پیامک با سیم‌کارت از طریق کامپیوتر به‌کمک مودم انجام می‌شود به‌همین دلیل تفاوتی با یکدیگر ندارند. با‌این‌حال، اگر ارسال پیام از طریق سیم کارت مجازی باشد، منظور پنل‌های پیامکی است.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.