پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » راهکار برای فروش پنل پیامک (ویژه نمایندگان سامانه پیامک)

راهکار برای فروش پنل پیامک (ویژه نمایندگان سامانه پیامک)

تبلیغات پیامکی
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۲ تیر ۱۴۰۳

اگر به دنبال یک کسب و کار اینترنتی جدید هستید ، شاید به این موضوع فکر کرده باشید که از طریق خرید نمایندگی پنل اس ام اس کسب درامد داشته باشید، قبلا در مورد توجیه درامد نمایندگی پنل اس ام اس صفحه کرده‌ایم، بنابراین در این مقاله می‌خواهیم به شما بگویم که نمایندگی پنل اس ام اس برای چه کسانی بیشتر مفید است و چه افرادی می‌توانند به صورت راحت تر از نمایندگی سامانه پیامک درامد بیشتری داشته باشند.

نمایندگی پنل اس ام اس برای طراحان سایت

اگر شما طراح سایت هستید یا شرکت طراحی سایت دارید ، میتوانید یک پنل اس ام اس نمایندگی تهیه کنید‌، با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس فراز اس ام اس شما نماینده فراز اس ام اس خواهید بود و می‌توانید پنل های کاربری و نمایندگی (بدون آنکه هیچ گونه اسمی از افراز اس ام اس باشد) داشته باشید و برای ساخت اکانت کاربری هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید.

 

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

چرا طراحان سایت می‌توانند از طریق پنل اس ام اس نمایندگی کسب درامد داشته باشند ؟

زمانی که شما برای مشتریانتان سایت طراحی میکنید، اگر سایت مشتری شما فروشگاهی باشد احتمالا مشتری شما دوست دارد که زمان خرید از سایت برایش پیامک اطلاع رسانی از خرید محصول ارسال شود و به مشتری نیز پیامک تشکر از خرید ارسال شود، شما می‌توانید با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس از فراز اس ام اس برای هر کدام از مشتریانتان که سایت طراحی میکنید یک پنل پیامک بفروشید و علاوه بر اینکه از فروش پنل پیامک سود خواهید داشت از سود شارژ کاربر به صورت مادام العمر درامد خواهید داشت.

 

نمایندگی پنل اس ام اس برای برنامه نویسان اندروید/ios/

اگر شما برنامه نویس اندروید یا برنامه نویس ios هستید، احتمالا دیده اید اکثر برنامه ها برای عضویت کاربر در اپلکیشن دیگر از کاربر ایمیل را دریافت نمی‌کنند بلک فقط با شماره موبایل کاربر و ارسال پیامک احراز هویت، کاربر می‌تواند در اپلیکیشن عضو شود و به مرور زمان اطلاعات را تکمیل کند.

حال اگر شما برنامه نویس اندروید یا ios  هستید میتوانید زمانی که مشتری شما سفارش ساخت و برنامه نویسی یک اپلیکیشن را می‌دهد، پنل نمایندگی پیامک خودتان را به مشتری معرفی کنید تا در کنار سود خرید پنل پیامکی از سود شارژ کاربر به صورت مادام العمر درامد داشته باشید و نکته مهم و قابل توجه این است که فراز اس ام اس در پنل های کاربری پیامک و پنل های نمایندگی پیامک دو خط خدماتی را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از فیلتر بلک لیست عبور کرده و به شماره موبایل های بلک لیست پیامک هایی ارسال کدفعال سازی بفرستید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

نمایندگی پنل اس ام اس برای شرکت های حسابداری

اگر شما شرکت نرم افزار حسابداری دارید احتمالا دیده اید اکثر مشتریان شما تمایل دارند بعد از زمان ثبت فاکتور به صورت خودکار به مشتری پیامک تشکر ارسال شود، شما می‌توانید با پیاده سازی وب سرویس پیامکی فراز اس ام اس در نرم افزار حسابداری، زمانی که مشتری شما برنامه حسابداری را از شما تهیه می‌کند به ایشان برای ارسال پیامک های خودکار بعد از ثبت سفارش، پیشنهاد استفاده از پنل اس ام اس بدهید در این حالت شما در پنل نمایندگی اس ام اس خوتان یک حساب جدید برای کاربر ایجاد می‌کنید و کاربر با رمز خود وارد سامانه پیامک می شود و میتواند پیامک ارسال کند یا لیست گزارشات پیامک های ارسالی از طریق وب سرویس و نرم افزار حسابداری را مشاهده کند. اگر نماینده فروش شرکت هلو هستید ما سازگاری پنل پیامک با حسابداری هلو را انجام داده ایم و از طریق صفحه ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو می‌توانید زمانی که حسابداری هلو می فروشید برای مشتری پنل پیامک نیز بدهید تا پیامک های فاکتور مشتری نیز ارسال شود، سبد محصولات شما کاملتر شده و درامد شما بیشتر شود.

 

نمایندپی پنل اس ام اس برای گسترش دهندگان اسکریپت

اگز شما توسعه دهنده اسکریپت و cms ها در ایران باشید به راحتی می‌‎توانید با خرید یک نمایندگی سامانه پیامک درامد فعال زیادی را برای خودتان ایجاد کنید، شما میتوانید برای cms مورد نظر مانند، وردپرس، گرویتی فرم، اپن کارت، پرستاشاپ ، و… وب سرویس و افزونه های پیامکی اختصاصی بنویسید و به کاربرانتان بگوید که این cms فقط با پنل پیامک شرکت شما سازکار است و از این طریق پنل پیامک بفروشید.

 

نمایندگی پنل اس ام اس برای دانشجویان

اگر دانشجو هستید و دوست دارید یک کار پاره وقت داشته باشید، کاری که نیازی به حضور دائمی شما نداشته باشد ولی در عین حال بتوانید کسب درامد داشته باشد نمایندگی پنل اس ام اس می‌تواند برای شما شغل بسیار جذابی باشد، شغل نمایندگی پنل اس ام اس به هیچ دانش و مهارتی نیاز ندارد  شما فقط باید مهارت بازاریابی و فروش داشته باشید تا بتوانید دیگران را متقاعد کنید از شما پنل اس ام اس نمایندگی و پنل اس ام اس برای ارسال پیامک های تبلیغاتی تهیه کنند، درباره این موضوع قبلا در مقاله راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه اولیه اندک صحبت کرده‌ایم. اگر در دانشگاه نفوظ داشته باشید میتوانید با مسئولین دانشگاه صحبت کنید که برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به دانشجویتان از شما پنل تهیه کنند و از انجا که حجم ارسال پیامک ها توسط دانشگاه بسیار بالا است درامد بسیار زیادی عاید شما خواهد شد.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

نمایندگی پنل اس ام اس برای کارمندان و شغل دوم

اگر کارمند هستید و وقت ازاد دارید و قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و شغل دوم را دارید نمایندگی پنل اس ام اس برای شما بسیار جذاب خواهد بود زیرا نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به هیچ سرمایه اولیه ندارد و حتی نیازی به داشتن دفتر فیزیکی و حضور تمام وقت ندارد  شما تنها با داشتن یک شماره موبایل میتوانید از کاربرانتان پشتیبانی کنید و پنل پیامک بفروشید تا از فروش پنل پیامکی و از سود شارژ پیامک  درامد داشته باشید به مرور زمان این درامد برای شما بسیار جذاب خواهد شد به گونه ای که درامد شما از حقوق کارمندی شما بیشتر می شود با اینکه نمایندگی پنل اس ام اس وقت کمتری را از شما می گیرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است، افرادی را که پیامک تبلیغاتی ارسال می کنند پیدا کنید و به انها پیشنهاد دهید. با اینکار علاوه بر سود فروش پنل اس ام اس به کاربر سود های جانبی بعدی مانند سود شارژ پنل پیامک توسط کاربر در انتظار شما است.

 

اگر تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید و هیچ ایده ای ندارید ما به شما نمایندگی پنل اس ام اس را پیشنهاد میدهیم

 

اگر شما تعداد ارسال پیامک های خیلی زیادی دارید و یا روزانه از مشتری سفارش ارسال پیامک انبوه قبول می کنیدو برای انها پیامک ارسال میکنید میتوانید یک نمایندگی ارسال پیامک انبوه بگیرید.

تفاوت نمایندگی پنل اس ام اس و پنل پیامک عادی

در حالت نمایندگی ارسال پیامک انبوه چون شما ارسال پیامک روزانه بیسار زیادی دارید برای شما مقرون به صرفه است که تعرفه ارسال پیامک شما کمتر باشد تا بتوانید در ارسال پیامک های بسیار زیاد با مبلغ کمتری پیامک بفرستید زمانی که شما پنل پیامک کاربری تهیه می‌کنید تعرفه ارسال پیامک پنل های اس ام اس کاربر از پنل های ارسال پیامک انبوه نمایندگی بیشتر است و برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

علاوه بر تفاوت تعرفه ارسال پیامک در پنل های نمایندگی ارسال پیامک و پنل های پیامک کاربری، تفاوت دیگری نیز در نمایندگی ارسال پیامک انبوه وجود دارد، که شما در پنل نمایندگی ارسال پیامک انبوه میتوانید به کاربران و مشتریان و دوست و اشنایان پنل پیامک به صورت رایگان یا پنل پیامک با دریافت وجه واگذار نمایید.

[su_note note_color=”#ffffff”]زمانی که شما پنل پیامک واگذار می‌کنید یک سود اولیه از فروش پنل اس ام اس دارید و زمانی که کاربر زیرمجموعه شما و مشتری شما پنل را شارژ می‌کند بر اساس قیمت گذاری که برای پیامک به مشتری انجام داده اید، بلافاصله سود شما محاسبه می شود و به پنل افزوده می شود و شما باگرفتن درگاه پرداخت بانک ملت، زرین پال یا درگاه پارسیان میتوانید این موجودی را از حساب خودتان خارج نمایید و البته اگر سفارش ارسال پیامک های خیلی زیادی دارید میتوانید از سود شارژ پیامک برای ارسال پیامک انبوه استفاده نمایید. [/su_note]

 

پنل ارسال پیامک انبوه برای چه کسانی مناسب است ؟

اگر شما کافی نت یا دفتر پیشخوان دولت دارید، گرفتن نمایندگی ارسال پیامک انبوه برای شما یک الزام است و در صورتی که شما نمایندگی ارسال پیامک انبوه ندارید زوزانه مبالغ هنگفتی را از دست میدهید زیرا اکثر افراد بر این باور هستند که دفتر پیشخوان دولت یا کافی نت ها کارهای ارسال پیامک انبوه را انجام میدهد حال اگر تعرفه شما زیاد باشد یا پنل اس ام اس برای دفتر پیشخوان دولت نداشته باشید باید به شما بگوییم که متاسفانه روزانه مبلغ هنگفتی را از دست می دهید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد

اگر شما در با دفاتر بیمه اشنا هستید، میتوانید یک پنل نمایندگی ارسال پیامک انبوه تهیه کنید و به دفاتر بیمه پنل پیامک ارائه دهید، نمایندگی های بیمه برای ارسال پیامک به خصوص اگر پنل قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را داشته باشد به راحتی از شما استقبال می کنند و میتوانید زیرمجموعه برای ارسال پیامک انبوه جمع اوری کنید و درامدتان را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم مقاله کاربرد سامانه پیامک برای دفاتر بیمه را مطالعه نمایید.

 

اگر شما در دانشگاه یا مدارس و اموزش پرورش آشنا هستید می‌توانید با مراجعه به مدارس، یک پنل اس ام اس برای مدرسه بدهید تا مدارس بتوانند از طریق سامانه پیامک شما با والدین در ارتباط باشند، زمانی که کلاسی در مدرسه تشکیل نمی شود یا جلسه ای وجود دارد از طریق پیامک به والدین پیامک ارسال کنند. اکثر مدارس اگر بدانند که پنل پیامک شما قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست یعنی ارسال پیامک به شماره های مسدودی از طریق خط خدماتی اشتراکی را دارد به راحتی حاضر به همکاری با شما خواهند بود و از شما پنل اس ام اس خریداری میکنند.

 

اگر شما کارمند صنف هستید یا در دفتر چاپ بنر کار می‌کنید می‌توانید درامدتان را به صورت نجومی افزایش دهید، اگر شما کارمند ادره صنف باشید زمانی که متقاضی برای اخذ پروانه کسب به انجا مراجعه میکند در نهایت و در اخرین گام میتوانید متقاضی را از راهکار بازاریابی پیامکی اگاه کنید و به ایشان پنل واگذار نمایید. یا اگر چاپ دیجیتال و چاب بنر دارید یا در دفتر چاپ دیچیتال فعالیت میکنید چون اکثر افرادی که فروشگاه تازه تاسیس ایجاد میکنند برای چاپ بنر به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند شما میتوانید انها را از خدمت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی اگاه کنید یا اینکه به این افراد پنل اس ام اس واگذار نمایید تا بتوانند پیامک های تبلیغاتی ارسال کنند.

اگر بخواهیم برای شما از موراد استفاده پنل اس ام اس و راهکارهای فروش پنل اس ام اس مثال بزنیم قطعا مطالعه این موراد از حوصله شما خارج است اما در بازار فعلی که همه از کسب و کار آنلاین هستند شما با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس میتوانید درامد بسیار خوبی داشته باشید زیرا همه مشاغل به تبلیغات نیاز دارند و تبلیغات پیامکی در اکثر مشاغل به سادگی جواب میدهد.

اگر با پزشکان اشنا هستید یا میتوانید در این صنف نفوظی داشته باشید، فروش پنل پیامک برای پزشکان بسیار سود اور است، زیرا اکثر پزشکان برای تبلیغات و بازاریابی مستفیم پیامک را بهترین گزینه برای تبلیغات میدانند حال اگر شما بتوانید در جمع پزشکان نفوظ کنید و به پزشکان پنل پیامک دهید به سادگی میتوانید دارامد فوق العاده ای از سود شارژ پیامک پزشکان داشته باشید.

ما سعی کردیم در این مقاله به شما راهکار را ارائه دهیم تا شما بتوانید بر اساس نوع ارتباطات یا نفوظی که در سازمان و اطرافیانتان دارید با تهیه نمایندگی ارسال پیامک انبوه کسب درامد را شروع کنید.

پیشنهاد ما: شروع کسب درامد با نمایندگی پنل اس ام اس

شما می‌توانید با خرید نمایندگی پنل پیامکی کسب و کار اینترنتی خودتان را از همین امروز شروع کنید و بدون آنکه فعالیت کنید از شارژ کاربران معرفی شده درامد داشته باشید...

مشاهده جزئیات درامد
1.4/5 - (34 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران